تاریخ: 2015-08-12 شناسه خبر: 7058

چگونه بدون ورزش کردن تناسب اندام داشته باشید؟

تناسب اندام

به عادات قدیمتان برگردید، یک سبک زندگی سالم می تواند بهترین شروع باشد

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ به عادات قدیمتان برگردید، یک سبک زندگی سالم می تواند بهترین شروع باشد. مثلا حداقل دو ساعت قبل از خواب شام بخورید. این کار باعث کمک به هضم شده و در نهایت به کمتر شدن چربی شکم و نداشتن احساس بی حالی می شود. یادتان باشد که هرگز از صبحانه نگذرید. کافیست نیم ساعت زودتر بیدار شده و قبل از رفتن به محل کار یک صبحانه سالم برای خودتان درست کرده و میل کنید. صرف صبحانه شما را برای باقی روز پرانرژی نگه می دارد.

برای خرید های روزانه، پیاده به فروشگاه محله بروید. به جای استفاده از آسانسور برای رفتن به طبقه دوم و سوم از پله ها استفاده کنید. شاید انجام این کار در ابتدا سخت به نظر برسد، اما در طول زمان بدنتان عادت می کند. به این ترتیب دیگر لازم نیست روتین روزانه تان را برای ورزش کردن بهم بزنید.

بیش از حد استرس نداشته باشید. روش های ساده ای برای خلاصی از استرس وجود دارد که می توانند تفاوت زیادی در سلامتی شما ایجاد کنند. داشتن سرگرمی مثل گوش دادن به موسیقی یا کتاب خواندن می تواند مفید باشد. مشکلات گذشته را نسنجید و مرور نکنید، یا درباره روز کاری بعد و اهداف نامشخص آینده استرس نداشته باشید، وقتی از محل کار خارج می شوید، مشکلات و زحمات را همان جا رها کرده و در خانه فضایی آرامش بخش ایجاد کنید. می توانید گوشه خانه یک کتابخانه کوچک یا … درست کرده هر روز یک ساعت را به فعالیتی اختصاص دهید که آن را دوست دارید.

منبع: آکاایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *