تاریخ: 2015-08-16 شناسه خبر: 7380

اصفهان و زنجان در دیدار نهایی فوتبال

فوتبال بانوان

قهرمانان و نایب‌قهرمانان به همراه تیم‌های سومی، رشته‌های والیبال دختران و پسران، فوتسال پسران و دختران و هندبال پیش از ظهر دیروز با انجام بازی‌های پایانی و رده‌بندی مشخص شدند.

 

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ قهرمانان و نایب‌قهرمانان به همراه تیم‌های سومی، رشته‌های والیبال دختران و پسران، فوتسال پسران و دختران و هندبال پیش از ظهر دیروز با انجام بازی‌های پایانی و رده‌بندی مشخص شدند.

در دیدارهای پایانی، تهران در دو رشته هندبال و بسکتبال و گلستان در هر دو رشته والیبال دختران و پسران صاحب مدال طلا شدند.

دیدار پایانی و رده‌بندی تیم‌ بسکتبال پسران (بسکتبال دختران در دسته سه حضور نداشت) و دیدار نیمه‌نهایی فوتبال به عنوان تنها بازی باقیمانده از لیگ دسته سوم هم عصر دیروز برگزار و نتایج آن مشخص شد. اصفهان و زنجان عصر امروز دیدار نهایی فوتبال را در کرج برگزار خواهند کرد و دیدار رده‌بندی هم بین آذربایجان غربی و مرکزی برگزار و پرونده این بازی‌ها هم بسته خواهد شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در مجموع دیدارهای پایانی و رده‌بندی لیگ دسته سوم مسابقات تیمی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نتایج زیر برای تعیین قهرمان، نایب قهرمان و تیم‌های سومی به دست آمد:

تهران طلای هندبال را تصاحب کرد

مسابقات دسته سه سراسری هندبال پسران دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قائم‌شهر با حضور ۱۵۰ ورزشکار از ۸ استان کشور با قهرمانی استان تهران و نایب قهرمانی قم به کار خود پایان داد.

در مرحله فینال این مسابقات، دو تیم تهران و قم رو به روی هم صف‌آرایی کردند. نیمه نخست این بازی تیم قم به مربیگری محمد خانی توانست با نتیجه ۱۳ بر ۱۲ پیروز میدان باشد. نیمه دوم در حالی آغاز شد که هر دو تیم تلاش کردند تا قهرمان میدان باشند و در یک بازی تنگاتنگ نتیجه را با تساوی ۲۷ بر ۲۷ به پایان رساندند. بعد از ضربات پنالتی این تیم تهران بود که با نتیجه ۳۲ بر ۳۱ بر قم غلبه و قهرمانی این دوره را از آن خود کرد.

در بازی رده‌بندی برای کسب مقام سوم و چهارمی دو تیم چهارمحال و بختیاری و قزوین با قضاوت معصومی و اکبری به مصاف هم رفتند که هر دو تیم در نیمه نخست به نتیجه ۹ – ۹ رضایت دادند.

در نیمه دوم اما بازیکنان چهارمحال و بختیاری با راهنمایی‌های مولوی و گل‌زنی آل مومن توانستند بازی را با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه ۱۷ بر ۱۶ ببرند و مدال برنز این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.

به گزارش آنا، مرتضی فرهادی بازیکن دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به عنوان فنی‌ترین بازیکن این دوره از مسابقات معرفی شد و تیم هرمزگان کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

دختران گلستانی‌، طلای والیبال را به خانه بردند
مسابقات والیبال دختران دسته ۳

تیم استان گلستان، مدال طلای مسابقات والیبال دختران دسته ۳ دانشگاه آزاد اسلامی را به خود اختصاص داد و دختران شهرکردی نایب‌قهرمان و صاحب کاپ اخلاق این دوره از مسابقات شدند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در بازی فینال این دوره از مسابقات تیم گلستان با شکست تیم شهرکرد موفق شد عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

در بازی رده‌بندی هم تیم‌های کردستان و مرکزی به مصاف هم رفتند که در نتیجه تیم کردستان دو بر صفر مرکزی را شکست داد و عنوان سومی مسابقات را از آن خود کرد.

پس از رای‌گیری و اعلام نظر داوران تیم والیبال دختران شهرکرد موفق به دریافت کاپ اخلاق دسته ۳ مسابقات هم شد.

مسابقات والیبال دسته ۳ دانشجویان دختر دانشگاه آزاد به مدت ۵ روز با حضور ۸ استان در مجموعه ورزشی واحد شهرکرد برگزار شد.

قزوین، قهرمان فوتسال دسته سه دختران
فوتسال دانشگاه

مراسم اختتامیه مسابقات دسته سه فوتسال دانشجویان دختران دانشگاه آزاد اسلامی با قهرمانی تیم استان قزوین در واحد مبارکه به کار خود پایان داد.

ابتدا در بازی رده‌بندی، دو تیم جا مانده از فینال، چهارمحال و بختیاری و کردستان به مصاف هم رفتند تا کاپ مقام سومی این دوره از رقابت‌ها را کسب کنند. تیم استان چهارمحال و بختیاری در بازی نفس‌گیر و پرگل در وقت قانونی با نتیجه ۷ بر ۲ تیم حریف را شکست داد و به مقام سوم این دوره از رقابت‌ها دست یافت.

در بازی فینال هم دو تیم استان قزوین و کرمانشاه رودرروی هم قرار گرفتند که تیم قزوین با نتیجه ۸ بر صفر تیم حریف را از رسیدن به مقام قهرمانی باز داشت و قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد و تیم استان کرمانشاه به نایب قهرمانی رضایت داد.

طلای مسابقات دسته سوم فوتسال پسران به سیستان و بلوچستان رسید
فوتسال دانشجویان

دو تیم سیستان و بلوچستان و هرمزگان در مسابقات دسته سوم فوتسال قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در واحد نجف‌آباد به فینال راه یافتند و در این مصاف سیستان و بلوچستان به مقام قهرمانی این رقابت‌ها رسید.

به گزارش خبرنگار آنا، مسابقات دسته سوم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی کشور از روز دوشنبه ۱۸ مرداد تا امروز ۲۴ مرداد با حضور ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۳ تیم دسته سوم در مجموعه ورزشی پوریای ولی واحد نجف‌آباد برگزار و با مشخص شدن تیم قهرمان در این دوره از رقابت‌ها به کار خود پایان دادند.

ابتدا در دیدار رده‌بندی دو تیم جا مانده از فینال، فارس و کردستان به مصاف هم رفتند تا کاپ مقام سومی این دوره از رقابت‌ها را کسب کنند. تیم استان کردستان در بازی نفسگیر با نتیجه ۲ بر صفر استان فارس را شکست داد و به مقام سوم این دوره از رقابت‌ها رسید.

در بازی فینال تیم سیستان و بلوچستان تیم استان هرمزگان را در وقت قانونی مسابقه با نتیجه ۲ به یک شکست داد و از رسیدن به مقام قهرمانی باز داشت و خود قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد و استان هرمزگان به نایب قهرمانی رضایت داد.

پسران گلستانی جام قهرمانی والیبال را بالای سر بردند
قققق

مسابقات لیگ دسته سوم والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد فیروزکوه پایان یافت. در این دوره از مسابقات استان گلستان جام قهرمانی را به خانه برد.

به گزارش خبرنگار آنا، با رقابت تیم‌های دانشجویان کردستان و اردبیل برای کسب عنوان‌های سوم و چهارم، دیدارهای لیگ دسته سوم والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد فیروزکوه ادامه یافت.

این مسابقه حساس با بازی خوب تیم دانشجویان اردبیل و شکست ۲ بر صفر تیم استان کردستان به پایان رسید. در دو ست اردبیلی‌ها با نتیجه ۲۵ بر۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ پیروز میدان شدند تا به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یابند.

در دیدار فینال هم دانشجویان گلستانی در ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ برنده از زمین بیرون آمدند. در ست دوم اصفهانی‌ها به خود آمدند و با کمک سرویس‌های کوبنده مباشری، بازیکن ملی‌پوش خود توانستند این ست را ۲۵ بر ۱۹ ببرند. در ست سرنوشت‌ساز بازی گلستانی‌ها با دفاع‌های بی‌نقص خود و دریافت‌های عالی توانستند ۲۵ بر۲۳ برنده از زمین بیرون بروند تا این بازی ۲ بر یک به نفع دانشجویان گلستانی تمام شود.

در پایان این دوره از مسابقات دو تیم دانشجویان استان گلستان و اصفهان به لیگ دسته دوم راه یافتند و توانستند قهرمان و نایب قهرمان مسابقات لیگ دسته سوم مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شوند.

پسران تهرانی طلای بسکتبال را به پایتخت آوردند

به گزارش خبرنگار آنا، رقابت‌های پایانی مسابقات دسته سوم بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی عصر دیروز در مجموعه ورزشی آزادگان واحد سمنان در حالی برگزار شد که دو دیدار تکراری را شاهد بودیم. صف‌آرایی تهران مقابل آذربایجان غربی برای کسب قهرمانی و دو تیم بوشهر و زنجان برای کسب مقام سوم مسابقات.

در دیدار نهایی به عکس تصورات و انتظارات تیم تهران فراتر از حد انتظار ظاهر شد و در دیداری یک‌طرفه اما جذاب و دیدنی حریف قدر و سخت کوش خود را با شکستی سخت بدرقه کرد.

هنوز صدای بوق پایان بازی بلند نشده بود و ثانیه‌های پایانی بازی در جریان بود و ثانیه شمار تابلو نتایج ۳۳ ثانیه پایانی را نشان می‌داد که دانشجویان بسکتبالیست تیم آذربایجان غربی به نشانه پذیرش برتری حریف قدر خود با حریف دست دادند تا نشان دهند که دوستی در ورزش و در جمع دانشجویان رقیب در دانشگاه آزاد اسلامی و میدان‌های ورزشی بیش از هر عنوان و مقامی پذیرفته است.

تهرانی‌ها این دیدار را با حساب ۸۶ بر ۵۵ به نفع خود خاتمه دادند تا به این ترتیب برنده آخرین دیدار مسابقات بسکتبال دسته سوم دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی باشند. آذربایجانی‌ها هم به مقام نایب قهرمانی بسنده کردند.

در دیدار رده‌بندی نیز که پیش از این مسابقه برگزار شد، تیم بوشهر توانست با نتیجه نزدیک ۶۲ بر ۶۰ حریف زنجانی خود را شکست دهد تا به مقام سوم مسابقات دست پیدا کند.

منبع:آنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.