تاریخ: 2015-08-19 شناسه خبر: 7794

رازهای تناسب اندام تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت می گوید: «سلامتی سهم بزرگی از شاد بودن دارد. برای من دویدن یعنی انفجار یک دسته آهنگ های جدید و رفتن به درون بیت ها. بعلاوه من را مجبور می کند تا هرجا هستم یک باشگاه ورزشی پیدا کنم »

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیلور سوئیفت، خواننده آمریکایی تبار سبک کانتری است. ما هیچگاه از او، که توانایی و امکاناتش را هم دارد، انتظار نداریم روزها مست کند و پارتی بگیرد. چرا؟ بخاطر اینکه این دختر سرحال، خوش اندام و زیبای ۱۸۰ سانتی متری، هر روز یک ساعت میدود و به یک رژیم غذایی سالم چسبیده است.

اگر چه تیلور، درباره رژیم غذایی و ورزش کردن وسواس ندارد، اما می گوید که مراقبت از اندام و روحیه اش برای او اولویت بالایی دارند.

تیلور سوئیفت، کسی که هر روز یک ساعت بر روی تردمیل میدود، و ترجیح می دهد بجای بستنی و سیب زمینی سرخ کرده، سالاد و ماست بخورد، می گوید: «سلامتی سهم بزرگی از شاد بودن دارد. برای من دویدن یعنی انفجار یک دسته آهنگ های جدید و رفتن به درون بیت ها. بعلاوه من را مجبور می کند تا هرجا هستم یک باشگاه ورزشی پیدا کنم »

با اینکه تیلور نگران کاهش وزن نیست، اما سعی می کند تا در طول هفته، سالم بخورد و فقط آخر هفته ها ناپرهیزی می کند. او می گوید: «در طول هفته، من تلاش می کنم تا غذاهای سالم بخورم، مثلا سالاد، ماست و ساندویچ های سالم مختلف، بدون نوشیدنی شیرین. سعی می کنم معده ام را سبک نگه دارم، اما برای این کارها هیچ برنامه ی مدونی ندارم.» اما در پایان هفته، تیلور از شیرینی، بستنی، برگر و سیب زمینی های سرخ کرده هم لذت می برد.

منبع: آکاایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *