تاریخ: 2015-08-23 شناسه خبر: 8138

کمیته تخصصی زنان دوستدار طبیعت پایدار در زنجان

کمیته تخصصی زنان دوستدار طبیعت

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  ماهرخ بلوری در گفت‌وگو با خبرنگاري در زنجان با بیان اینکه کمیته تخصصی زنان دوستدار طبیعت پایدار مردمی است، اظهار داشت: برگزاری گلگشت‌ها و اردوهای تفریحی و ورزشی برای اقشار مختلف زنان از جمله برنامه‌های این کمیته است.

وی با تاکید بر اهداف راه‌اندازی کمیته تخصصی زنان دوستدار طبیعت پایدار عنوان کرد: برگزاری گلگشت‌های یک روزه و افزایش شادابی و نشاط در زنان از جمله اهداف تشکیل این کمیته است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی تشکیل این کمیته تخصصی آشنایی بانوان با حقوق شهروندی به ویژه در بخش حفظ محیط‌زیست و منابع آبی است.

وی تقویت روحیه تعاون و مشارکت‌جویی را از دیگر اهداف تشکیل کمیته تخصصی زنان دوستدار طبیعت پایدار عنوان کرد و افزود: تقویت بیش از پیش روحیه تعاون با گردهمایی بانوان به سبب اردوهای برگزار شده محقق می‌شود.

بلوری با اشاره به اینکه آشنایی بانوان با فرهنگ بومی و میراث فرهنگی داخل و خارج استان نیز در دستور کار این کمیته قرار دارد، بیان کرد: این امر نیز با انجام اردوها و بازدیدهایی از آثار تاریخی و میراث فرهنگی استان محقق می‌شود.

وی تقویت مهارت زندگی اجتماعی در بانوان را ضروری دانست و افزود: این امر نیز با تشکیل کمیته تخصصی زنان دوستدار طبیعت پایدار انجام می‌شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان با اشاره به نقش بانوان در حفظ منابع آبی خاطرنشان کرد: بانوان در خانواده به عنوان عنصر اصلی مصرف‌کننده آب با آموزش‌های لازم می‌توانند تاثیر قابل توجهی در حفظ منابع آبی داشته باشند.

منبع:تسنيم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.