تاریخ: 2015-08-25 شناسه خبر: 8366

بازدید از مسابقات بانوان رایگان است

مسابقات چوگانبه گزارش سايت ورزش بانوان؛ ششمين دوره رقابت هاي چوگان بانوان (جام ادب) فردا 4 شهريور ماه برگزار مي شود.

اين رقابت ها در قالب سه تيم برتر از چوگان بازان کشور ساعت 17 با حضور بسياري از علاقمندان اين رشته و با اجراي برنامه هاي شاهنامه خواني و دعوت از يک گروه موسيقي محلي سنتي گنبدي برگزار خواهد شد.

گلنار وکيل گیلاني؛ نايب رئيس بانوان چوگان در گفت و گو با خبرنگار ما درباره اين مسابقات توضیح داد: مسابقات چوگان با حضور سه تيم نوروز آباد، کانون چوگان و قصر فيروزه برگزار خواهد شد. بازدید از این مسابقات براي عموم آزاد است و بليط هاي اين ديدار بصورت رايگان توزيع مي شود.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که تعداد بانوان چوگان باز در کشور چند نفر است، توضیح داد: چوگان بازان ايراني در بخش بانوان حدود 20 نفر هستند که خوشبختانه حمایت خوبی از طرف فدراسیون برای آنها صورت می گیرد.

نايب رئيس بانوان چوگان افزود:در این راستا در کنار دو مربی ایرانی با دعوت از یک مربی آرژانتینی در بخش بانوان توانسته ایم سطح بازیکنان را تا حدودی ارتقا دهیم.

وکیل گیلانی با بيان اينکه تا به حال اعزامي براي مسابقات خارج از کشور نداشته ايم اظهار داشت: در طول سال هاي گذشته از کشورهاي مختلفي همچون استراليا و انگليس جهت حضور در مسابقات دعوت کرده ايم که در سال 93 نیز استقبال خوبي از مسابقات به عمل آمد.

گفتنی است؛ ناهيد عطرچين، مهسا محمدي فر، گلنار وکيل گيلاني و نفيسه باختر(ذخيره) در تيم قصر فيروزه و کتايون جلايي، عطيه آبخضر، حديثه سلطاني و مهرناز غياثوند (ذخيره) در تيم کانون چوگان و بهاره خليق، سعيده صادقي، مريم ترابي و مهسا سرلک (ذخيره) در تيم نوروزآباد بازي خواهند کرد.

لازم به ذکر است؛ در پنجمین دوره رقابت های چوگان جام ادب ویژه بانوان که سال گذشته برگزار شده بود، تیم کانون چوگان به مقام قهرمانی دست یافته بود و  تیم های قصر فیروزه و نوروزآباد به ترتیب دوم و سوم شده بودند.

همچنین؛ اين مسابقات در مجموعه چوگان و سوار کاري شهداء (فرح آباد) تهران به نشانی؛ اتوبان شهيد دوران بالاتر از ايستگاه مترو شهيد کلاهدوز ميدان شهيد مهتدي جنب نيروي دريايي سپاه برگزار خواهد شد. همچنین سقف هنديکاپ اين رقابت ها آزاد مي باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.