تاریخ: 2015-08-28 شناسه خبر: 8637

ورود ستارگان فوتبال جهان به ایران+حاشیه

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از (ایسنا)، اعضای تیم فوتبال ستارگان جهان، بامداد جمعه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شدند.
 
نفراتی چون لوئیس فیگو، فرناندو هیه‌رو، بودو ایلنگر، فرناندو کوتو، فابیو کاناوارو، گازتا مندیه‌تا، باری لیتمانن، فرناندو دان، ویکتور بایا، پدرو پائولتا، پدرو لوپز، فابیو گارسیا، دیوید گارسیا کاپدویلا در این تیم حضور دارند.
 
مارسل دسایی و ادگار داوید نیز چند به ترتیب ساعت دیرتر و با پروازهای دیگری وارد فرودگاه امام خمینی شدند.
 
کریستین کارمبو نیز از جمله ستارگانی است که با تاخیر و با یکی از پروازهای بعدی وارد تهران می شود.
 
تیم فوتبال ستارگان فوتبال جهان ساعت 18 به مصاف تیم فوتبال ستارگان ایران برود.
 
درحالی که شب گذشته ورود روبرتو کارلوس و میشل سالگادو با حواشی بسیار زیادی همراه بود، اما این بار ورود دیگر اعضای تیم فوتبال ستارگان جهان با نظم خاصی انجام شد و درشرایطی که دست‌اندرکاران برنامه نود نیز این مراسم را زنده پوشش می‌دادند، مسوولان CIPفرودگاه امام خمینی برای تسهیل این امر نظم خاصی را به سالن داده بودند، البته هنگامی که ستارگان فوتبال جهان می خواستند سوار اتوبوس شوند استقبال زیاد هواداران ایرانی شان باعث بروز بی نظمی هایی نیز شد.
 
همچنین تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های گروهی با حضور در سالن CIP مراسم ورود ستارگان فوتبال جهان را پوشش خبری دادند.
 
البته بازار عکس‌های سلفی نیز در سالن داغ داغ بود.
 
بازیکنان تیم ستارگان جهان سعی داشتند از مصاحبه در فرودگاه خودداری کنند و تلاش های خبرنگاران به ویژه گزارشگران صدا و سیما در این رابطه در بیشتر موارد بی نتیجه می ماند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.