تاریخ: 2015-08-28 شناسه خبر: 8645

باخت ستارگان ایران مقابل ستارگان جهان

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا، دو تیم فوتبال ستارگان ایران و جهان در دیداری خیریه به نفع بیماران MS، امروز از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه نخست با نتیجه سه بر صفر به سود یاران لوئیس فیگو به پایان رسید.
 
نیمه نخست:
 
در دقیقه 4، سانتر لوییس فیگو از سمت راست سانتری به روی دروازه عابدزاده کشید که با دفع مناسب هاشمی نسب همراه شد و توپ به کرنر رفت.
 
در دقیقه 12، کریم باقری شوتی را از فاصله نسبتا دور به سمت دورازه بایا شلیک کرد که با فاصله کمی بیرون رفت.
 
در دقیقه 16 هاشمی نسب در شلوغی محوطه جریمه گلی از روی ضربه کاشته عزیزی به ثمر رساند که از سوی داور مردود اعلام شد.
 
گل: در دقیقه 19 روبرتو کارلوس ضربه خطایی را که در سمت چپ دفاع ایران به سود ستارگان جهان اعلام شده بود، با شوتی محکم به گل تبدیل کرد.
 
در دقیقه 22 بار دیگر فیگو شوتی را به سمت دروازه عابدزاده فرستاد که با واکنش خوب او همراه شد.
 
در دقیقه 24 ضربه کاشته جواد نکونام با فاصله بسیار کم از بالای دیرک افقی دروازه ویکتور بایا عبور کرد.
 
در دقیقه 27 فرهاد مجیدی در مقابل محوطه جریمه تیم ستارگان جهان ضربه برگردانی را به سمت دروازه بایا زد که با واکنش خوب این گلر مواجه شد. البته مجیدی در موقعیت آفساید بود. در هپین دقیقه داور وقفه ای را در جریان بازی ایجاد کرد تا بازیکنان استراحت کنند. بعد از چند دقیقه کوتاه بازی از سر گرفته شد.
 
گل: در دقیقه 32، یک بار دیگر لوییس فیگو از فاصله 25 متری شوتزنی کرد و عابدزاده مسیر ورود توپ به دروازه را دنبال کرد تا اختلاف دو تیم به دو گل برسد.
 
در دقیقه 38 شوت پالتا با فاصله اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.
 
در اواخر نیمه اول علیرضا منصوریان به جای حمید استیلی به زمین مسابقه آمد.
 
گل: در دقیقه 45، پدرو پائولتا پس از اشتباه عابدزاده و رد شدن توپ از او مدافع ایران را هم دریبل کرد و دروازه خالی را گشود تا دو تیم در نیمه نخست با نتیجه سه بر صفر به رختکن بروند.
 
نیمه دوم
 
در دقیقه 54 ستارگان ایران حمله همه جانبه ای را بر روی دروازه ستارگان جهان آعاز کردند که در آخر ضربه قیچی برگردان خطیبی راه به جایی نیافت.
 
در دقیقه 59 ضربه کاشته ای که نصیب بازیکنان ایران شده بود، با دقت بالایی از سوی خطیبی زده شد اما ایلگنر توپ را راهی کرنر کرد.
 
در دقیقه 72 خداداد افشاریان به مانند نیمه نخست سه دقیقه زمان استراحت به بازیکنان داد تا نفسی تازه کنند و بار دیگر بازی جریان پیدا کرد.
 
در دقیقه 76 شوت مهدی صالح پور از سمت چپ دروازه ایلگنر به خارج از چارچوب رفت.
 
در دقیقه 78 ضربه کرنر ستارگان جهان را فیگو به سالگادو پاس داد و او از سمت چپ دروازه ایران سانتری را ارسال کرد. لیتمانن آن را به گل تبدیل کرد اما داور پرچم را به نشانه آفساید بالا برد.
 
در دقیقه 82 شوت محمد نوازی از سمت چپ دروازه ایلگنر شوتی را فرستاد که این دروازه بان توپ را در آعوش گرفت.
 
در دقیقه 83 صالح پور در حالی که با گلر ستارگان جهان تک به تک شده بود توپ را به تور کنار دروازه کوبید.
 
برای ایران در نیمه دوم ابراهیم میرزاپور، مجید نامجومطلق، محمدرضا مهدوی، مهدی هاشمی نسب، محمد نوازی، کریم باقری، جواد نکونام، علیرضا نیکبخت واحدی، رسول خطیبی، خداداد عزیزی و مارکار آقاجانیان بازی کردند.
 
این دیدار خیریه که با استقبال 50 هزار نفری هواداران روبرو شده بود در نهایت با نتیجه سه بر صفر به سود ستارگان جهان به پایان رسید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.