تاریخ: 2015-08-30 شناسه خبر: 8791

80 ميليون بدهي فدراسيون تنيس به داوران

تنيس روي ميز

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ منیجه ابری در گفتگو با خبرنگاري افزود: متاسفانه همه توجه مسئولان ورزش به رشته فوتبال است. به همین علت بسیاری از رشته ها از جمله تنیس روی میز در حاشیه قرار گرفته اند و توجهی به آن نمی شود.
از نظر مالی در شرایط بسیار بدی قرار داریم و در حدود دو سال است که موفق به پرداخت حق الزحمه داوران نشده ایم. این موضوع باعث شده است لیگ بانوان در آستانه تعطیلی قرار بگیرد.
وی گفت: توانایی داوران ایرانی بسیار بالاست ولی آنها امکان استفاده از این توانایی ها را ندارند و نمی توانند از انگیزه و توان فنی خود استفاده بهینه داشته باشند. من در این رابطه با سرپرست فدراسیون هم صحبت کردم ولی او هم اعلام کرد که فدراسیون بودجه لازم برای پرداخت معوقات داوران را ندارد.
ابری افزود: متاسفانه تمام توجه مسئولین به رشته فوتبال است و ما می بینیم که دستمزد یک فوتبالیست در تیم های مطرح هفت برابر بودجه فدراسیون تنیس روی میز است. باید تاکید کنم که در شرایط فعلی به زور تنیس روی میز بانوان را سر و پا نگه داشته ایم.
داوران ایرانی حاضر در تنیس روی میز در دنیا حرف اول را می زنند ولی به دلیل این مشکلات همه انگیزه خود را از دست داده و بسیاری از آنها حاضر به ادامه همکاری با فدراسیون نیستند.

منبع:قطره

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.