تاریخ: 2015-08-30 شناسه خبر: 8824

نقشه شوم عروس برای قتل مادرشوهر

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ خیانت و رابطه پنهانی سرانجام خوشی ندارد و همواره بدترن سرنوشت برای افراد ناپاک رقم می خورد. کارآگاهان جنایی استان فارس وقتی از مرگ زنی مسن در خانه‌اش باخبر شدند، به آنجا رفتند و در تحقیقات اولیه مشاهده کردند این زن که میمنت نام داشت، با ضربات متعدد چاقو از پا درآمده است. بازرسی از خانه ثابت کرد هیچ وسیله‌ای به سرقت نرفته و انگیزه قتل انتقام‌جویی شخصی بوده است اما وقتی پسر قربانی تحت بازجویی قرار گرفت گفت مادرش با فرد خاصی دشمنی نداشته و او نمی‌تواند کسی را به‌عنوان مظنون معرفی کند.

تحقیقات پیرامون این جنایت بعد از انتقال جسد به پزشکی‌قانونی ادامه یافت و مشخص شد میمنت با عروس خود به نام سارا اختلافاتی داشته و به همین دلیل زن جوان تحت بازجویی قرار گرفت. او نیز از چگونگی وقوع قتل ابراز بی‌اطلاعی کرد و چون آن زمان مدرکی علیه وی وجود نداشت، پلیس ‌درصدد برآمد سرنخ‌های بیشتری را جمع‌آوری کند.

بررسی روابط خانوادگی میمنت حکایت از آن داشت که اختلاف او و عروسش بسیار شدید بوده. مأموران در این مرحله پی بردند سارا از مدتی قبل با مردی غریبه رابطه داشته و میمنت نیز از این موضوع مطلع شده بود، به‌همین‌دلیل آن دو با هم اختلاف داشتند. به‌این‌ترتیب، سارا بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت. او که این‌بار نیز سعی داشت خودش را بی‌گناه معرفی کند، در جریان بازجویی‌های تخصصی در بن‌بست قرار گرفت و هویت قاتل را فاش کرد.

او گفت: «مدتی قبل با مردی به نام نادر آشنا و به او علاقه‌مند شدم. از آن زمان با هم به صورت پنهانی در ارتباط بودیم تا اینکه مادرشوهرم از موضوع مطلع و درگیری‌های ما شروع شد. وقتی به نادر گفتم مادر همسرم همه‌چیز را فهمیده است، او تصمیم گرفت پیرزن را به قتل برساند و سرانجام نقشه‌اش را اجرا کرد».

 افسران جنایی در گام بعدی تحقیقات نادر را بازداشت کردند. او که راهی برای کتمان واقعیت نداشت، پذیرفت که زن مسن را با ضربات چاقو از پا درآورده است.

متهم در ادامه به بازسازی صحنه قتل پرداخت و جزئیات واقعه را شرح داد. سپس قرار مجرمیت و کیفرخواست علیه وی صادر شد. پس از آن پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت. نماینده دادستان در جلسه محاکمه جرم نادر را محرز خواند و اولیای‌دم مقتول نیز خواستار مجازات او شدند.

 وقتی نوبت به نادر رسید تا از خودش دفاع کند، بار دیگر اتهام قتل را پذیرفت و گفت: «من به سارا علاقه‌مند شده بودم و مدتی با هم در ارتباط بودیم تا اینکه او به من گفت مادرشوهرش موضوع را فهمیده و وی را اذیت می‌کند. سارا از من خواست مادرشوهرش را از سر راه بردارم تا بتوانیم به رابطه‌مان ادامه دهیم، به همین دلیل نقشه قتل را طراحی کردم و روز حادثه بعد از ورود به خانه پیرزن او را کشتم و به‌سرعت فرار کردم».

بنا بر این گزارش درحال‌حاضر هیأت قضات برای صدور رأی وارد شور شده‌اند و به‌زودی تصمیم خود را درباره این پرونده اعلام می‌کنند.
شرق

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.