تاریخ: 2015-09-02 شناسه خبر: 9118

مذاکراتی برای جذب مربی خارجی انجام داده ایم

مریم طوسیبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ مرحله دوم مسابقات لیگ دوومیدانی باشگاه های ایران درحالی در شیراز برگزار شد که سرعتی ترین دونده کشورمان نتوانست نتیجه قابل قبولی را کسب کند و تنها به عنوان قهرمانی در دوی 400 متر اکتفا کرد.

لیلا رجبی رکورددار پرتاب وزنه ایران که در مسابقات جام کازانف موفق به کسب سهمیه بازی های المپیک شد نیز به کسب عنوان قهرمانی اکتفا کرد و تنها یک پرتاب را انجام داد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی که خبرهای خوبی دارد در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: مریم طوسی به دلیل آسیب دیدگی جزئی در ناحیه پا نتوانست در ماده 200 متر به خط پایان برسد.

پریسا بهزادی افزود: او به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند در مرحله سوم لیگ که 30 و 31 شهریورماه برگزار می شود، رکورد ورودی مسابقات المپیک را به دست آورد.

وی درخصوص مربی طوسی اظهار داشت: با دفتر امور بانوان وزارت ورزش برای تمرین وی با مربی کشور قزاقستان مذاکره کرده ام. این مربی با دو دختر قزاقستانی که مقام های آسیایی و رکوردهای خوبی را کسب کرده اند، سهمیه بازی های المپیک را نیز به دست آورده است.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی اضافه کرد: من با طوسی صحبت کردم چون بهتر است در کنار این مربی کار کند و در کمپ هایی که آنها دارند حضور داشته باشد. با فدراسیون قزاقستان نیز مکاتباتی را انجام می دهیم تا بتواند با تمریناتی که با این مربی قزاقستانی انجام می دهد، موفق باشد.

رئیس فدراسیون در مورد رجبی سخت گیری نخواهد کرد

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی درباره وضعیت لیلا رجبی پرتابگر المپیکی ایران نیز گفت: لیلا رجبی در مسابقات جام کازانف رکورد 18 متر و 4 سانتی متر را ثبت کرد که نشان دهنده آمادگی خوب وی است، اما در مسابقات جهانی به دلیل تشدید آسیب دیدگی قدیمی اش در ناحیه دست نتوانست رکورد لازم را به دست بیاورد، در مرحله دوم مسابقات لیگ نیز تنها یک پرتاب انجام داد، چون می خواست در مسابقات لیگ حضور داشته باشد و امتیاز کسب کند.

وی افزود: درخصوص برنامه های تمرینی و اردوهای خارجی اش نیز قرار است بعد از انتخابات ریاست فدراسیون تصمیم گیری کنیم. هدف ما نتیجه گیری خوب وی است و مطمئنا هر کس رئیس فدراسیون شود درباره او سخت گیری نخواهد کرد. هدف ما این است که رجبی در مسابقات المپیک 2016 برزیل رکورد خوبی را به ثبت برساند.

بهزادی اظهار داشت: در مورد مربی نیز رجبی ورزشکار حرفه ای است و بهتر می تواند تصمیم گیری کند. همچنین باید تصمیم گیری کلی شود و ما نیز نظارتی بر اردوهای وی داشته باشیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.