تاریخ: 2016-11-16 شناسه خبر: 41433

تیم بانوان استقلال تهران هم منحل شد؛

تحصن بازیکنان استقلال و ماجرای انحلال این تیم

استقلال

بدنبال تحصن بازیکنان استقلال در خصوص تغییر سرمربی تیم، مدیر عامل باشگاه هم خبر از احتمال انحلال تیم بانوان استقلال تهران داد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اعضای تیم فوتبال بانوان استقلال تهران روز گذشته در اقدامی عجیب و در اعتراض به مربیگری نیلوفر اردلان در این تیم و در آستانه بازی در لیگ فوتبال بانوان حرکتی عجیب انجام داده و برای این تیم بازی نکردند!

تیم فوتبال بانوان استقلال روز گذشته با سرمربی جدید یعنی نیلوفر اردلان روی نیمکت نشست، بازیکنان اصلی این تیم قبل از شروع بازی اعلام کردند تا زمانی که نیلوفر اردلان روی نیمکت بنشیند حاضر به بازی نیستند و در نهایت هم مسابقه را ترک کردند تا استقلال با نیمکت‌نشینانش مقابل تیم قدرتمند ایلام قرار بگیرد! بدنبال این تحصن در خصوص تغییر سرمربی تیم، فعالیت استقلال تهران به حالت تعلیق درآمد.

نیلوفر اردلان، سرمربی تیم بانوان استقلال که از این اقدام متحیر شده بود با ترکیبی از بازیکنان ذخیره تیمش را به زمین فرستاد و بازی را دو بر صفر به نماینده ایلام واگذار کرد.

همین اتفاق باعث شد تا معترضین به باشگاه استقلال رفته و با رضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال که ساعت‌ها منتظرش بودند جلسه بگذارند و همه مشکلات را بگویند. وقتی افتخاری صحبت‌های بانوان را شنید به شدت عصبانی شد و اعلام کرد آنها نباید به سرمربی اعتراض می‌کردند.

مدیرعامل استقلال به بانوان فوتبالیست استقلال گفت: من برای تشکیل تیم بانوان کلی با هیات مدیره رایزنی کردم ولی فکر کنم باید قید فوتبال بانوان را بزنم.

نیلوفر اردلان سرمربی جدید استقلال در این باره به فارس گفت: سرپرست تیم با من تماس گرفت و گفت تیم فوتبال استقلال فعلا منحل است و بازیکنان هم به خانه‌هایشان رفته‌اند. البته من هنوز با آقای افتخاری صحبت نکرده‌ام و شاید این منحل شدن موقتی باشد.

معصومه غلامی، سرپرست تیم فوتبال بانوان استقلال تهران مدعی است بازیکنان تیم استقلال تهران به پیروی از امیر شقاقی اعتراض کردند. غلامی در گفتگو با ایسنا گفته است: چند تن از بازیکنان تیم که از شاگردان امیر شقاقی در تیم ملی زیر ۱۹ سال هستند با شارژ شدن از سوی امیر شقاقی دست به اعتراض زدند که او باید سرمربی تیم شود که دیروز آقای افتخاری، تیم بانوان استقلال را منحل کرد.

سرپرست تیم فوتبال بانوان استقلال تهران در ادامه گفته بود: شخصیت امیر شقاقی را می شناسید. کاری کرد که بازیکنان دست به اعتراض بزنند و بیان کنند اگر امیر شقاقی سرمربی تیم نشود بازی نخواهند کرد. زحمات سایر بازیکنان و کادرفنی به باد رفت چرا که الگویی نامناسب همچون امیر شقاقی را داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *