تاریخ: 2017-01-14 شناسه خبر: 44137

سرمربی تیم والیبال زنان دانشگاه آزاد:‌ زینب گیوه باید به تهران برگردد

سرمربی تیم والیبال زنان دانشگاه آزاد:‌ زینب گیوه باید به تهران برگردد

سرمربی تیم والیبال زنان دانشگاه آزاد در خصوص سفر زینب گیوه ملی پوش این تیم گفت: ‌هنوز دانشگاه آزاد رضایت نامه این بازیکن را امضا نکرده است و وی باید برای دریافت آن به تهران بازگردد.

به گزارش سایت ورزش بانوان ، مریم هاشمی روز جمعه (یک روز پس از سفر زینب گیوه به بلغارستان) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، اعلام کرد:‌ قطعا جامعه والیبال کشور از حضور زنان والیبالیست محجبه ایرانی در لیگ های خارجی بویژه اروپا و آمریکا حمایت می کند اما با توجه به اینکه همه تیم ها در حال حاضر درگیر لیگ هستند دانشگاه آزاد با توجه به امکان کم جایگزینی یک بازیکن خوب به جای گیوه نمی تواند با خروج وی از ترکیب تیم موافقت کند.

وی توضیح داد:‌ زینب گیوه برای حضور در یک تورنمنت برای همراهی تیم شومن از تهران خارج شده و هدف وی و همکاری دانشگاه آزاد در همکاری وی با این باشگاه ،‌ برای پیدا کردن شناخت بیشتر گیوه از این تیم اروپایی است ،‌و قطعا گیوه بعد از چند دیدار دوستانه تیم شومن به تهران باز می گردد .

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در خصوص جذب والیبال برزیلی که چند پیش خبر از مذاکرات جدی با وی را مطرح کرده بود نیز گفت:‌ هفته آینده وضعیت قرارداد باشگاه با این بازیکن نهایی می شود ،‌و با توجه به اینکه النا گومز دریافت کننده است قطعا حضور وی می تواند در امضا هر چه سریع تر رضایت نامه برای گیوه تاثیر گذار باشد.

هاشمی ادامه داد:‌ اگر چه ارتقا توانمندی و تجربه ورزشکاران از اهمیت بالایی برخوردار است اما در هر صورت یک باشگاه نیز برای حضور در لیگ برتر اهدافی را دنبال می کند که برای تحقق این اهداف باید بسیار حساب شده و با برنامه عمل کند.

زینب گیوه بازیکن ۳۳ ساله پست دریافت کننده (قدرتی ) و سابقه همکاری با تیم های دانشگاه آزاد ، گیتی پسند اصفهان و پرسپولیس را در کارنامه خود دارد . این بازیکن همچون مائده برهانی دعوتنامه همکاری از سوی باشگاه شومن بلغارستان دریافت کرده و می تواند با حجاب در کنار این تیم در رقابت های لیگ برتر این باشگاه بازی کند .

مائده برهانی هفته گذشته تهران را به مقصد بلغارستان ترک کرد و این حرکت وی از سوی برخی رسانه های اروپایی مورد توجه قرار گرفت .

مائده برهانی والیبال ملی پوش ۲۷ ساله کشورمان که برای بانک سرمایه بازی می کرد پس از کسب رضایتنامه از این باشگاه هفته گذشته تهران را به مقصد بلغارستان ترک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *