تاریخ: 2017-02-12 شناسه خبر: 45604

نسرین خزانی سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا؛

در ورزش حرف اول را پول می‌زند / بانک سرمایه با سرمایه‌اش تمام بازیکنان را جذب می‌کند

نسرین خزانی سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا در ورزش حرف اول را پول می‌زند / بانک سرمایه با سرمایه‌اش تمام بازیکنان را جذب می‌کند

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا با اشاره به این مطلب که بانک سرمایه با اینکه به اندازه کافی بازیکن داشت، فرنوش شیخی و مونا خواجه کلایی را هم جذب تیمش کرد، گفت امیدوارم باشگاه بانک سرمایه با این هزینه‌ها نتیجه بگیرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ روز پنج شنبه در چارچوب هفته اول دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان سایپای تهران با نتیجه ۳-۱ مقابل بانک سرمایه شکست خورد. نسرین خزانی سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان اعلام کرد: پیش از این گفته بودم تنها به عنوان اول تا سومی در لیگ برتر فکر می‌کنم اما در حال حاضر می‌گویم اول و دوم که نمی‌شویم ولی برای سومی می‌جنگیم.

وی همچنین گفت: عنوان نخست تنها برای تیم ثروتمندِ بانک سرمایه است. چرا که این تیم هیچ بازیکن تهرانی‌ای به جا نگذاشته است. بعد از انحلال پارسه تهران با مونا خواجه کلایی و فرنوش شیخی برای عقد قرارداد صحبت کرده بودیم و هر دو موافقت خود را برای پیوستن به تیم ما اعلام کردند اما رقم پیشنهادی بانک سرمایه به حدی بالا بود که اصلا هیچ‌کدام تمایلی به همکاری با ما نشان ندادند.

خزانی عنوان کرد: گویا دیگر بازی ملاک نیست، حرف اول را در ورزش پول می‌زند. بازیکنان من عملکرد فوق العاده‌ای داشتند اما گیم چهارم خوب نبودند. اگر این گیم را می‌بردیم قطعا نتیجه بازی جور دیگری رقم می‌خورد. بازیکنان من به مصاف تیم ملی والیبال بانوان رفته بودند. تنها جای مائده برهانی و زینب گیوه در ترکیب بانک سرمایه خالی بود تا تیم ملی تکمیل شود.

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا خاطر نشان کرد: بانک سرمایه به قدری بازیکن دارد که به هر کدام یک یا دو گیم بازی می‌دهد در حالیکه برخی بازیکنان این تیم اصلا نتوانستند بازی کنند. مشخص نبود کدام بازیکن نیمکت نشین و کدام فیکس است. این تیم از بازیکنان همسطح بهره می‌برد. وقتی رقم قرارداد با بازیکن زیاد باشد قطعا سرمربی خودش را مجاب می‌کند به بازیکنش فرصت بازی بدهد. حتی خانم شعبانیان بازیکن برزیلی را تنها در حد چند دقیقه به بازی گرفت. البته بازیکنی نبود که در حد و اندازه‌های والیبال برزیل باشد. بازیکنان نیمکت نشین تهرانی بهتر از او بودند.

وی در پایان گفت: بانک سرمایه که به اندازه کافی بازیکن داشت چرا به سرعت فرنوش شیخی و مونا خواجه کلایی را هم جذب تیمش کرد؟ امیدوارم باشگاه بانک سرمایه با این هزینه‌ها نتیجه بگیرد و به هدف مورد نظرش دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *