تاریخ: 2017-08-08 شناسه خبر: 51995

تیم بانوان شمشیربازی دانشگاه آزاد عازم تایلند می‌شود

کلیپ دیدنی از جام جهانی شمشیربازی بانوان

تیم‌های شمشیربازی آقایان و بانوان دانشگاه آزاد شهریور ماه عازم رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا خواهند شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از فدراسیون شمشیربازی؛ تیم های شمشیربازی آقایان و بانوان دانشگاه آزاد با ترکیبی از ملی پوشان وجوانان شمشیربازی ایران در هر ۳ اسلحه راهی تایلند خواهند شد. سهیل ارادتمند، سرپرست و مدیرفنی تیم شمشیربازی دانشگاه آزاد در این خصوص گفت: سال گذشته تیم دانشگاه آزاد توانست قهرمان لیگ برتر شود و برای رقابت‌های جام باشگاه های آسیا جواز حضور بگیرد.

وی در ادامه بیان کرد: ۲۴ بازیکن در مجموع هر ۳ اسلحه سابر، فلوره و اپه در دو گروه بانوان و آقایان حضور خواهند داشت. ارادتمند با اشاره به حضور کشورهای قدرتمند در این رقابت ها افزود: کشورهای برتر شمشیربازی آسیا از جمله کره جنوبی قهرمان جهان در این رقابت ها حضور دارند و تیم دانشگاه آزاد به نمایندگی ازایران نه تنها برای قهرمانی بلکه برای دفاع از عنوان قهرمانی قبلی خود، با اقتدار در این مسابقات حاضر خواهد شد.

سرپرست تیم شمشیربازی دانشگاه آزاد درباره زمان اعزام ورزشکاران عنوان کرد: این رقابت ها ۱۸ تا ۲۶ شهریور ماه برگزار خواهد شد. گفتنی است، سهیل ارادتمند به عنوان سرپرست و مدیر فنی تیم و علی رضا طاهرخانی در مقام مربی در بخش آقایان تیم دانشگاه آزاد را همراهی خواهند کرد. هم چنین در بخش بانوان، زهره صدزاده به عنوان مربی و پری شوقیان در جایگاه مدیر فنی تیم در کادر اعزامی تیم خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *