تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۰۲ شناسه خبر: 53429

عشق آباد ترکمنستان_2017؛

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ تیم ملی فوتسال زنان ایران فینالیست نشد

بازی‌های داخل سالن آسیا؛ شکست تیم ملی فوتسال زنان ایران مقابل ژاپن

تیم ملی فوتسال زنان ایران با شکست برابر ژاپن از رسیدن به فینال بازی‌های داخل سالن آسیا بازماند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی فوتسال زنان کشورمان در مرحله نیمه نهایی بازی‌های داخل سالن آسیا عشق آباد ۲۰۱۷ به مصاف تیم ژاپن رفت. ملی‌پوشان کشورمان سال ۹۴ ژاپن را در فینال شکست دادند و برای اولین بار قهرمان آسیا شدند. اما در این بازی متاسفانه نتیجه طور دیگری رقم خورد و با حساب بر صفر نتیجه را مقابل فوتسالیست‌های ژاپنی واگذار کردیم. گل اول و دوم در دقایق ۶ و ۲۵ توسط ساکاتا موتسومی وارد دروازه ایران شد.

تیم های فوتسال ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی بازی های داخل سالن آسیا به مصاف هم رفتند که در پایان ایران با نتیجه ۲ بر صفر برابر حریفش شکست خورد و به فینال نرفت.

تیم ملی فوتسال ایران با ترکیب اولیه فرزانه توسلی، فرشته کریمی، سهیلا ملمولی ، نسیمه غلامی و آرزو صدقیان زاده وارد بازی شد.

ایران در ابتدا بازی دفاعی را از خود به نمایش گذاشت و پس از دریافت گل اول ، فشار بیشتری بر روی دروازه ژاپن وارد کرد و سرعت بازی نیز بیشترشد اما در باز کردن دروازه ژاپن ناموفق بود.

نتیجه نیمه اول:

دقیقه ۷: گل اول ژاپن ساکاتا

در نیمه دوم هم ایران سعی کرد فشار زیادی بر روی دروازه ژاپن را باز کند اما این ژاپن بود که از موقعیت ها به خوبی استفاده می کرد و توانست گل دوم هم خود را به ثمر برساند. البته گلر تیم ژاپن هم نمایش خوبی از خود نشان داد و تمام توپ های داخل دروازه را به خوبی مهار کرد.

در شش دقیقه مانده به پایان بازی گلر تیم ایران هم جلو کشید تا به سایر بازیکنان کمک کند و ملی پوشان سعی کردند به وسیله پاس کاری های متعدد راهی به سمت دوازه حریف پیدا کنند اما بازهم به گل نرسیدند.

در پایان ژاپن توانست برنده این دیدار مهم باشد و به فینال راه پیدا کرد. ایران نیز راهی دیدار رده بندی شد.

نتیجه نیمه دوم:

دقیقه ۲۵: گل دوم ژاپن ساکاتا

تیم ملی فوتسال زنان کشورمان در نخستین گام با ۱۶ گل فلسطین را از پیش روی برداشته بودند و مقابل تایلند با همین نتیجه شکست را پذیرفته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *