تاریخ: 2015-09-28 شناسه خبر: 11177

اردلان: امیدوارم مسئولان برای حل مشکلم فکری کنند

نیلوفر اردلان

نیلوفر اردلانبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ در فرودگاه اما خمینی (ره) درست زمانیکه تیم ملی فوتسال بانوان ایران با بی مهری مسئولان ورزش ایران در مراسم استقبال مواجه شدند، شخصی به استقبال بازیکنان آمد که خیلی ها را خوشحال کرد. نیلوفر اردلان، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان که وقتی به فرودگاه آمد ملی پشان به دور او حلقه زدند، برایش کف زدند و با اهدای مدال و کاپ قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا او را نیز در شادی شان شریک کردند.

وی از فرط خوشحالی گریه کرد و هم تیمی ها و مربیش را در آغوش کشید. این بازیکن ملی پوش که می توانست در تیم ملی حضور موثری داشته باشد به دلیل مخالفت همسرش نتوانست در شادی تیم ملی شریک باشد و امروز به دلیل قرار گفتن بر بام آسیا فریاد بزند و شادی کند.

نیلوفر اردلان درخصوص قهرمانی تیم ملی فوتسال به سایت ورزش بانوان گفت: این موفقیت را به کل جامعه فوتسال تبریک می گویم. از این اتفاق خیلی خوشحالم و نمی دانم چگونه احساسم را بیان کنم.

وی افزود: من حسی بسیار متفاوت دارم، شاید اگر همراه تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا می رفتم و آنحا بودم این حس را نداشتم. دوستانم گل کاشتند و با بهترین خط دفاع و خط حمله واقعا باید از آنها از صمیم قلب تشکر کرد.

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان اظهار داشت: صد در صد دوست داشتم در این مسابقات حضور داشته باشم، اما جای خالی من حس نشد. بچه ها جای مرا پر کردند و توانستند به مقام قهرمانی برسند. خیلی خوشحالم که نبودنم به تیم ضربه نزد و تیم متضرر نشد.

وی درخصوص رفع مشکلش برای حضور در تیم ملی گفت: فعلا مشکلم حل نشده است، اما امیدوارم مسئولین بعد از ماجرایی که برای من بوجود آمد به فکر باشند من هم جزو این تیم هستم و برای پرچم کشورم می خواهم بجنگم. من هم دوست دارم برای اعتلای کشورم کنار تیم باشم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.