تاریخ: 2015-10-05 شناسه خبر: 11840

موتیف‌های حیوانات و گیاهان بوچلاتی روی سنجاق‌سینه‌

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ برند طلا و جواهرات بوچلاتی قرن‌هاست که توسط خانواده ایتالیایی بوچلاتی طراحی می‌شود. این طلا و جواهرات را تنها خانواده‌های پادشاهی و اشراف‌زادگان می‌‌خرند. در میان نمایش‌های برندها و هفته‌های مد و نمایش‌های زنده، معمولا مجموعه‌هایی از این موتیف هم به چشم می‌خورد که با ذوق طراحان به منصه ظهور رسیده است.

برند بوچلاتی از جمله جواهرسازان باسابقه‌ای است که طراحی‌های منحصربفردی برای اشراف و شاهزادگان و ثروتمندان جهان تولید می‌کند. ویژگی اصلی جواهرات این برند ترکیب طلا به رنگ‌های  مختلف و تقلید از عناصر طبیعی است. استفاده از سنگ‌های قیمتی گران و گاه نایاب و کمیاب نشان می‌دهد که این برند برای مشتریان خاص خود اهمیتی بیش از یک مشتری صرف قائل است. در اینجا مجموعه‌ای از سنجاق سینه‌های این برند معتبر را می‌بینیم که ترکیبی از موتیف‌های حیوان و گیاه، در کنار سنگ‌های قیمتی ارزشمند و گران‌قیمت است.
با توجه به زمانی که صرف طراحیو تولید جواهرات این برند می‌شود و گفته می‌شود زمانی در حدود یکسال است تا طرح‌ها به زیورآلاتی نرم و لطیف همچون ابریشم تبدیل شوند، می‎توان ارزش و شکوه این زمان را در تک جواهرات این مجموعه دید. خوشه‌های میوه، گل‌های به بار نشسته و شکفته، عقرب، مار و پروانه از جمله موتیف‌های طلایی این برند است که به شکل جواهر پیش چشم شماست. استفاده از یاقوت و مروارید در این جواهرات، با هنرمندی و استادی ویژه‌ای صورت گرفته است

سنجاق سینه

جواهر

سنجاق سینه

سنجاق سینه

سنجاق سینه

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.