تاریخ: 2015-10-05 شناسه خبر: 11848

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان: ازموقعيتهاي خوداستفاده نکرديم

تیم فوتبال نوجوانان بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ شادی مهینی، افزود: اردوهای تدارکاتی مستمر و مطلوبی را برگزار می کنیم تا بازیکنان با آمادگی بالا به رقابتهای نهایی آسیا اعزام شوند اما مهتمرین مشکل کمبود بازیهای تدارکاتی است که ملی پوشان محک بخورند و پی به مشکلات فنی شان ببریم.
وی درباره بازی دوستانه مقابل تیم لیگ برتری شهرداری سیرجان گفت: این تیم از بازیکنانی بهره می برد که بیشترشان چند سال از بازیکنان تیم ملی نوجوانان بزرگتر بوده و تجربه خوبی در مسابقات مختلف کسب کرده اند. شاگردانم در این دیدار از موقعیت های خود به خوبی استفاده نکردند و در نتیجه بازی را واگذار کردیم.
وی افزود: چند موقعیت گل و همچنین یک پنالتی را از دست دادیم و نتوانستیم در این دیدار گلی به ثمر برسانیم. اما مهمترین نکته در بازی دیروز این بود که بازیکنان تلاش کردند و ما نیز پی به نکات ضعف و قوت تیم بردیم. نیاز داریم تا در فرصت باقیمانده که شروع مسابقات قهرمانی آسیا است، بازیهای تدارکاتی مختلفی را برگزار کنیم تا با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شویم.
مهینی گفت : در یکماه باقیمانده، باید بازیهای تدارکاتی بیشتری در دستور تمرینی بازیکنان قرار بگیرد تا برای مسابقات آماده شوند.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان بانوان با تشکر از حمایتهای مسئولان فدراسیون و کمیته بانوان افزود: انتظار داریم تا همچون گذشته شرایط را برایمان به گونه ای فراهم کنند که بتوانیم برنامه های خود را اجرا کنیم.
تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با تیم های کره جنوبی، چین و تایلند در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا که از 13 آبان آغاز می‌شود، همگروه است.

منبع:خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.