تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11870

دختران دوومیدانی ایران مدال‌های آسیایی را درو کردند

دو ومیدانیبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ در آخرین روز از مسابقات دوومیدانی هشتمین دوره مسابقات آسیا و اقیانوسیه که در چین تایپه در حال برگزاری است، دختران ایرانی باز هم افتخار آفرین شدند.

در ماده 200 متر این رشته مریم عبدی توانست به مدال نقره این دوره از رقابت ها دست یابد. صغری ربیعی نیز دیگر نماینده کشورمان در این ماده به مقام چهارمی بسنده کرد.

همچنین مریم عبدی در فینال 800 متر بانوان در یک رقابت سخت و تنگاتنگ به مصاف حریفان خود رفت و در نهایت بر سکوی سوم مسابقات ایستاد و مدال برنز گرفت.

گفتنی است: دختران ایران با چهار نماینده در مواد مختلف رشته دوومیدانی به این رقابت ها اعزام شدند.

پیش از این نیز مریم عبدی فرد توانسته بود در ماده 1500 متر با رکورد 5 دقیقه و 29 ثانیه و 63 صدم ثانیه،مدال نقره این رقابت ها را از آن خود کند.

وی همچنین در ماده 400 متر رشته دوومیدانی نیز توانست با رکورد 65 ثانیه و 11 صدم ثانیه از تمام رقبای خود پیشی بگیرد و سکوی نخست این رقبات ها را از آن خود کند.

مریم پرور؛ پرتابگر دیسک نیز با پرتاب 27 متر و 29 سانتی متری به جایگاه سوم این رقابت ها بسنده کرد و به مدال برنز رقابت ها دست یافت.

مونا شیری، پرتابگر وزنه تیم ایران نیز در دومین روز برگزاری این رقابت ها به مصاف حریفان خود رفت و در نهایت با پرتاب 9 متر و 44 سانتی متر صاحب مدال نقره این رقابت ها شد.

همچنین صغری ربیعی فرد توانست در ماده پرش طول با رکورد چهار متر و 73 سانتی متر مدال نقره این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.