تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11932

نیاز آرامش برای بانوان فوتبالیست

فوتسال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مرتضی محصص، سرپرست کمیته فنی و توسعه فوتبال درباره عملکرد تیم ملی جوانان گفت: تیم ملی جوانان در گروهی قرار دارد که به جز نپال، باید حریفان سرسختی به رقابت می پردازد. بازی برابر اردن از نظر من بسیار سخت و پایاپای بود و خوشبختانه با پیروزی تیم ملی جوانان به پایان رسید. تیم های کویت و اردن جزء حریفان قدری برای ما محسوب می شوند که این امر نشان دهنده آن است که این تیم ها در رده های پایه با برنامه ریزی پیش می روند.
وی افزود: بازی با اردن اصلا ساده نبود و بازیکنان رقابت سختی را پشت سر گذاشتند. بازی مقابل کویت نیز سخت تر خواهد بود چرا که تیم کویت برای صعود از این گروه محکوم به برد است و فوتبال هجومی و سختی را امروز از دو تیم شاهد خواهیم بود. کویت همیشه جزء تیم های خوب در آسیا بوده و اکنون با بکار گرفتن مربیان هلندی در رده های پایه، بسیار قوی کار می کند و معتقدم نباید کویت را دست کم بگیریم.
 
سرپرست کمیته فنی و توسعه فوتبال در ادامه بیان کرد: تیم ملی جوانان اکنون از بازیکنانی بهره می برد که آینده روشنی پیش روی خود دارند و باعث موفقیت فوتبال کشور می شوند. پس از پشت سر گذاشتن حریفان در مرحله مقدماتی؛ این تیم باید خود را برای حضور در مراحل بعدی مسابقات که به میزبانی بحرین برگزار می شود، آماده کند.
 
وی در ادامه درباره عملکرد تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان کار بسیار بزرگی انجام دادند و توانستند تیم ژاپن را که ابر قدرت آسیا بود، شکست دهند. این قهرمانی بدون شک حاصل برنامه ریزی طولانی مدت کادر فنی، کمیته بانوان و فدراسیون فوتبال بوده که در نهایت مجموعه فدراسیون به هدف خود رسیده است. این تیم یک قدم بسیار بزرگ برداشت و اکنون سطح انتظارات از فدراسیون، کمیته بانوان و تیم ملی فوتسال تغییر کرده است. با توجه به اینکه بازیکنان رقابتهای جام جهانی گواتمالا را در پیش دارند، باید برنامه ریزی قوی تری، برای حضوری موفق در این بازیها از سوی کادر فنی وکمیته بانوان به اجرا برسد، تا بازیکنان با آمادگی کامل در مسابقات شرکت کنند و در نهایت عملکرد مطلوبی را از خود به جای بگذارند.
 
سرپرست کمیته فنی و توسعه فوتبال در پایان درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال پیش از دیدار مقابل عمان گفت: در حال حاضر تیم ملی و کادر فنی نیاز به آرامش دارند تا در بازی فوق العاده مهمی که با عمان دارند، حضوری موفق داشته باشند. این تیم باید از مسائل حاشیه ای به دور باشد تا  در مقابل عمان که سرسخت ترین حریفمان در این گروه محسوب می شود، خوب ظاهر شوند.

منبع:برنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.