تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11938

امینی: هدفمان قهرمانی فوتبال است

فوتبال بانوانبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ نسرین امینی امروز در گفت‌و‌گویی در اصفهان اظهار کرد: از لیگ برتر فوتبال بانوان کشور پنج هفته می‌گذرد و با توجه به چهار مسابقه انجام شده و دریافت نتیجه برد در تمام این رقابت‌ها، هم‌اکنون تیم ما با یک بازی کمتر و کسب 12 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد.

به گفته وی تیم گل‌گهر سیرجان با وجود هم امتیاز بودن با تیم آینده‌سازان نجف‌آباد با یک بازی بیشتر و تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم در مکان دوم جدول جای گرفته است.

این سرمربی با بیان اینکه امسال تیم‌ها در یک سطح قرار دارند و با باخت تیم‌های قهرمان و امتیاز‌آوری تیم‌های ضعیف سال‌های گذشته، نمی‌توان نتیجه را تا پایان لیگ حدس زد که چه تیمی سکوی قهرمانی را از آن خود خواهد کرد، افزود: تیم‌ها از نظر کسب نتیجه رقابت تنگاتنگی با هم دارند و امتیازات به هم نزدیک است.

وی تصریح کرد: تیم ما در سه سال اخیر عنوان‌دار مقام سوم بود اما برای لیگ برتر امسال با برنامه‌ریزی دقیق‌تر نسبت به گذشته و با هدف قهرمانی تیم را بستیم و اگر همین روند ادامه داشته باشد، امیدواریم نیم فصل را با قرار گرفتن در رده نخست جدول با موفقیت به پایان برسانیم.

امینی خاطر نشان کرد: فوتبالیست‌های تیم آینده‌سازان نجف‌آباد در این مدت توانسته‌اند تیم‌های قهرمان و نایب‌قهرمان سال‌های قبل را از پیش رو بردارند و اگر مشکلات مالی سد راهمان قرار نگیرد و جدی‌تر کار کنیم، راه رسیدن به قهرمانی هموارتر خواهد شد.

*ارزش‌گذاری به فوتبال و فوتسال بانوان در اصفهان همانند آقایان

وی به هاجر دباغی ملی‌پوش اصفهانی تیم ملی فوتبال بانوان در رده سنی زیر 17 سال که هم‌اکنون در کمپ تمرینات تیم ملی حضور دارد، اشاره و تأکید کرد: تیم آینده‌سازان با داشتن بازیکنان توانا و مستعد نیاز به حمایت دارد تا بتواند با اقتدار باعث افتخار و سربلندی نام اصفهان در بین تمام تیم‌های لیگ برتری از سرتاسر کشور شود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده‌سازان نجف‌آباد با اشاره به اینکه باشگاه‌های بزرگ ذوب‌آهن، فولاد مبارکه سپاهان و گیتی‌پسند با حمایت مسئولان ورزش استان در زمینه فوتبال و فوتسال آقایان در لیگ برتر موفق عمل کرده‌اند، یادآور شد: انتظار داریم به این دو ورزش در بخش بانوان نیز توجه شود.

وی اظهار داشت: از نتایج مسابقات این دو تیم کاملا مشخص است که بانوان با تلاش خود نماینده خوبی برای استان در این مسابقات هستند و ثابت کرده‌اند که ظرفیت لازم را برای پرآوازه کردن نام شهر و استان خود در بین دیگر شهرها و استان‌های کشور دارند.

امینی با بیان اینکه در هفته ششم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، تیم ما جمعه همین هفته با ارومیه به میزبانی نجف‌آباد مسابقه خواهد داد، یادآور شد: با توجه به نتایج، تیم‌ها غیر قابل پیش‌بینی هستند و تیم ارومیه امسال موفق شده در برابر قهرمان سال گذشته به تساوی برسد و این نشان می‌دهد که هر تیم در جایگاه خود سخت و دشوار است.

وی عنوان کرد: موحدی مدیر عامل باشگاه، تمام سعی خود را کرده که تیم و کادر فنی مشکلات موجود را احساس نکنند و با فراهم آوردن همه امکانات لازم بهترین شرایط را در اعزام بازیکنان به مسابقات ایجاد کرده تا با روحیه و انگیزه بالا در رقابت‌ها حاضر شوند.

این سرمربی با اشاره به تداوم حضور بانوان فوتبالیست تیم آینده‌سازان نجف‌آباد در لیگ برتر فوتبال به مدت سه سال و فوتسال بانوان باشگاه ماهان در لیگ برتر فوتسال یک سال، ادامه داد: با مسائل و مشکلاتی که وجود دارد بازیکنان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و در انجام تمرینات منظم کوتاهی نمی‌کنند و برای رسیدن به هدف بزرگ قهرمانی تمام سعی و کوشش خود را به کار می‌گیرند.

منبع:فارس

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.