تاریخ: 2015-10-06 شناسه خبر: 11954

برگزاري مسابقات هندبال نونهالان در اهر

مسابقات هندبال

 به گزارش سایت ورزش بانوان؛ جابر اسدی در گفت‌وگويي در اهر، از حضور 4 تیم در قالب 45 دختر ورزشکار در المپیاد ورزشی دختران آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: در رشته بسکتبال 12 نفر، والیبال 9 نفر، دومیدانی و هندبال 12 در این المپیاد حضور یافتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر با اشاره به اینکه بیشتر ورزشکاران دختر حضور یافته در این المپیاد از شهرستان اهر هستند، افزود: همچنین تعدادی از دختران ورزشکار برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور در رشته‌های دوی کوهستانی اسکای رانینگ، صعود سراسری به قله، والیبال و کوهنوردی به نقاط مختلف کشور اعزام شده اند.

وی در ادامه به برگزاری برنامه‌های مختلف ورزشی فرهنگی طی هفته تربیت بدنی نیز اشاره کرد و بیان داشت: نزدیک به 25 برنامه طی هفته تربیت بدنی برای آقایان و بانوان ورزشکار تدارک دیده شده که از هفته آینده در شهرستان اهر اجرا می‌شود.

اسدی بابیان اینکه شهرستان اهر میزبانی مسابقات هندبال در رده سنی نونهالان شمال غرب کشور را خواهد داشت، تصریح کرد: این مسابقات با حضور ورزشکارانی از 9 استان مختلف و با شرکت بیش از 100 نفر شرکت کننده در شهرستان اهر برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر در پایان با تاکید بر اینکه هیئت ورزشی در صورت امکان از اعزام و میزبانی مسابقات غیر ضروری در راستای کاهش هزینه‌ها خودداری کنند، خاطر نشان کرد: هزینه‌های هیئت‌های ورزشی تنها در جهت اقتصاد مقاومتی انجام گیرد تا بتوانیم هزینه‌های گزاف و بی مورد را کاهش دهیم.

منبع:تسنيم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.