تاریخ: 2015-10-07 شناسه خبر: 11971

نتایج روز پنجم مسابقات آسیایی ناشنوایان

تنیس روی میزبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ برنامه مسابقات ورزشکاران ایرانی در روز پنجم از هشتمین دوره بازی های آسیایی (چهارشنبه 15مهرماه) به شرح زیر است:

بانوان ورزشکار ایرانی امروز در رشته تنیس روی میز تیم دوبل زنان با ترکیب سارا کرمی و معصومه چوپانی به مصاف حریفان چینی خود رفتند.

حذف نمایندگان ایران از رقابت های آسیایی

امروز تیم تنیس دوبل زنان به مصاف حریفانی از چینی رفتند. در این بازی دختران نتیجه را واگذار کردند.

تیم ایران پس از باخت مقابل تنیسورهای چینی به دیدار حریف کره ای خود رفت که با واگذار کردن این مسابقه نیز از دور رقابت ها خارج شدند و سکوی چهارم آسیا را از آن خود کردند.

پیش از این: دختران در رشته تنیس روی میز در بخش انفرادی نخستین رقابت خود را با تیم ملی ژاپن انجام دادند که با نتیجه سه بر صفر این تیم را از پیش رو برداشتند. همچنین در دیدار بعدی خود به مصاف رقیب قزاقستانی رفتند و در نهایت توانستند با نتیجه سه بر صفر مقابل این تیم  به برتری برسند و به دور بعد این رقابت ها راه پیدا کنند.

لازم به ذکر است: مسابقات انفرادی تنیس روی میز فردا (پنجشنبه 16مهرماه) برگزار می شود.

گفتنی است؛ بانوان ایرانی در این دوره از مسابقات آسیایی با 11 ورزشکار زن در شش رشته ورزشی مختلف در این دوره از رقابت ها حضور دارند. تعداد ورزشکاران زن اعزامی در هر رشته ورزشی به مسابقات آسیایی چین تایپه به این ترتیب است که در رشته تکواندو کیوروگی دو ورزشکار، پینگ پنگ سه نفر، بولینگ یک نفر، دوومیدانی چهار نفر و در رشته تنیس خاکی یک نفر شرکت کننده حضور یافتند.

 

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.