تاریخ: 2015-10-07 شناسه خبر: 11975

حذف تنیسورهای ایرانی از رقابت‌های آسیایی ناشنوایان

تنیس روی میزبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه هشتمین دوره از بازی های آسیا اقیانوسیه 2015 که در چین تایپه در حال برگزاری است، امروز در رشته تنیس روی میز تیمی در بخش زنان و مردان نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند تا تکلیف خود را در این دوره از مسابقات مشخص کنند.
 
تیم دوبل زنان در این مسابقه با ترکیب سارا کرمی و معصومه چوپانی در بازی اول به مصاف حریفان چینی خود رفتند و در این بازی دختران ایران نتیجه را واگذار کردند.
 
تیم ایران پس از باخت مقابل تنیسورهای چینی به دیدار حریف کره ای خود رفت که با واگذار کردن این مسابقه نیز از دور رقابت ها خارج شد و سکوی چهارم آسیا را از آن خود کرد.

پیش از این نیز دختران در رشته تنیس روی میز در بخش انفرادی نخستین رقابت خود را با تیم ملی ژاپن انجام دادند که با نتیجه سه بر صفر این تیم را از پیش رو برداشتند.  همچنین تنیسورهای دختر تیم ملی ناشنوایان در دیدار بعدی خود به مصاف رقیب قزاقستانی خود رفتند و در نهایت توانستند با نتیجه سه بر صفر مقابل این تیم  به برتری برسند و به دور بعد این رقابت ها راه پیدا کنند.

لازم به ذکر است: مسابقات انفرادی تنیس روی میز فردا (پنجشنبه 16مهرماه) برگزار می شود.

گفتنی است؛ بانوان ایرانی در این دوره از مسابقات آسیایی با 11 ورزشکار زن در شش رشته ورزشی مختلف در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

تعداد ورزشکاران زن اعزامی در هر رشته ورزشی به مسابقات آسیایی چین تایپه به این ترتیب است که در رشته تکواندو کیوروگی دو ورزشکار، پینگ پنگ سه نفر، بولینگ یک نفر، دوومیدانی چهار نفر و در رشته تنیس خاکی یک نفر شرکت کننده حضور یافتند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.