تاریخ: 2015-10-09 شناسه خبر: 12092

قتل مادر باردار توسط پدر

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ پسر 14 ساله اهل ” تگزاس ” به اتهام قتل مادر 33 ساله و باردار خود بازداشت شد. براساس گزارش پلیس آنها پس از دریافت تماسی از طرف همسایه قربانی خود را به محل جنایت که خانه خانم ” نیتا موسلی ” واقع در ” لامارکو-تگزاس ” بود رساندند و باجسد وی که غرق در خون بود و بر روی کف آشپزخانه افتاده بود روبه رو شدند که مرگ اودر آنجا اعلام شد.

همسایه قربانی در گزارش  خود به پلیس گفت : هنگامی که در حال پارک خودروی خود بودم متوجه شدم درب خانه ی موسلی ” باز است و برای اینکه مطمئن شوم که او حالش خوب است به داخل رفتم که با جسد او که از جراحت شدید توسط چاقو جان باخته بود روبه رو شدم و با پلیس تماس گرفتم .

پلیس در ادامه افزود در طول مدت 5 روز پس از به قتل رسیدن ” موسلی ” که 4 ماهه باردار بود آنها به دنبال تنها فرزند او که پسر 14 ساله بود گشتند و پس از یافتن او در یک استبل اسب و بردن به اداره پلیس از او بازجویی کردند. پس از بازجویی های به عمل آمده مشخص شد که او مادر خود را به قتل رسانده است .انگیزه ی این جنایت و جزئیات آن هنوز اعلام نشده است .

پسر جنایت کار که یک بازیکن فوتبال می باشد در حال حاضر در حبس به سر می برد و گفته شده است که خودروی نیسان قربانی نیز گم شده است.

پرونده این جنایت در حال حاضر در حال بررسی بیشتر می باشد و بزودی قاتل او مجازات خواهد شد .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.