تاریخ: 2015-10-09 شناسه خبر: 12117

قهرماني دوومیدانی به كدام شهررسيد

دو و میدانی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ زهرا خوش نشین؛ سرمربی تیم پارس مهر فارس در گفت گويي افزود: تیم فارس با تلاش بازیکنان شایسته خود با 81 امتیاز و با اختلاف فاحش نسبت به تیم دوم و باکسب شش مدال طلا، پنج نقره و سه برنزمقام قهرمانی را از آن خود کرد و افتخاری دیگر برای استان به ارمغان آورد ضمن این که ‘زهرا بهمنی’ هم با کسب سه نشان طلا ستاره مسابقات شد .
وی افزود: در این مسابقات که امروز (جمعه) در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد 97دونده در قالب 18تیم با هم به رقابت پرداختند و پس از فارس درنهایت خراسان رضوی با 67امتیاز بر سکوی دوم ایستاد و همدان هم با 37 امتیاز در جای سوم قرار گرفت، آذربایجان شرقی و اردبیل چهارم و پنجم شدند و تیم تهران میزبان هم در مکان ششم قرار گرفت.
خوش نشین افزود: سلوا صفاییان در 100متر با مانع و 100 متر نشان برنز گرفت ، در 400 متر زهرا بهمنی و عاطفه کرانی اول و دوم شدند، در پرش طول فاطمه اسدی چهارم شد و در 1500 متر هم مریم رهبر عالم در رده چهارم ایستاد.
وی اضافه کرد: در 800 متر، زهرا بهمنی مدال طلا را به گردن آویخت و مریم رهبر عالم هم در این ماده ششم شد، در 200 متر زهرا ارشاد مقام سوم را کسب کرد و عاطفه عباسی هم پنجم شد، در 4 در 400 متر هم تیم فارس با ترکیب زهرا بهمنی ، عاطفه کرانی ،مریم رهبر عالم و زهرا ارشاد به مقام نخست دست یافت .
همچنین در ماده 4 در 100 مترهم تیم فارس با ترکیب سلوا صفاییان، عسل کارگر، فاطمه احمدی و عاطفه عباسی مدال نقره کسب کرد.
سرپرستی تیم فارس را مِژگان سبزی بر عهده داشت.

منبع:ايرنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.