تاریخ: 2015-10-10 شناسه خبر: 12183

تهرانی‌ها قهرمان مسابقات دراگون بوت کشور شدند

دراگون بوتبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ هشتمین دوره مسابقات دراگون بوت قهرمانی کشور بانوان انتخابی تیم ملی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با قهرمانی تیم‌های هرمزگان، تهران و گیلان در رده‌های سنی مختلف به پایان رسید.

این رقابت ها 17 تا 24 مهر به میزبانی هیئت تهران برگزار شد. همچنین این مسابقات در رده های سنی آزاد، زیر 23 سال و پیشکسوتان نیز برگزار شد.

در این رقابت ها تیم ها از استان های بوشهر، بندرعباس، بابلسر، گلستان، گیلان، مرکزی، تهران، هرمزگان، البرز و ساوه حضور داشتند که در نهایت تیم هرمزگان توانست قهرمان این دوره از رقابت ها شود.

همچنین تهراني ها در این مسابقات در مسافت ۵۰۰ متر رده سني زير ۲۳ سال مقام اول، استان هرمزگان دوم و مركزي مقام سوم را كسب كردند.

قایقرانان هرمزگاني نیز در مسافت  ۵۰۰متر رده پيشكسوتان حائز مقام اول، بوشهر دوم، البرز سوم و استان تهران مقام چهارم را از آن خود كردند.

در مسافت ۵۰۰ متر در رده آزاد نيز استان گيلان مقام اول، استان تهران مقام دوم و استان بوشهر مقام سوم را كسب كردند.

نفرات برتر در این رقابت ها نیز برای حضور در اردوی تیم ملی دراگون بوت دعوت می شوند.

گفتنی است؛ رقابت های جام قهرمانی کشور بانوان زیر نظر انجمن دراگون بوت، در قایق های 22 نفره در رده ی سنی زیر 23 سال و در قایق های 12 نفره در رده های سنی پیشکسوتان برگزار شد. این رقابت ها با حضور این دو رده سنی بسیار مهیج بود.

شایان ذکر است؛ مسابقات دراگون بوت قهرمانی کشور مردان هم روز جمعه هفته آینده 24 مهر در دریاچه آزادی برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.