تاریخ: 2015-10-11 شناسه خبر: 12245

مدال طلای دوومیدانی به بانوی قمی رسید

دو و میدانی بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  علی رضایی در گفت‌و‌گویی در قم اظهار داشت: تیم دو و میدانی بانوان قم در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور موفق به کسب یک مدال طلای باارزش و کم‌نظیر شد.

وی افزود: در مسابقات دو و میدانی جوانان کشور در بخش بانوان، آرزو تنباکویی دو و میدانی کار آینده دار قمی موفق شد در ماده 3هزار متر عنوان نخست و مدال طلای این مسابقات را از آن خود کند و برای نخستین بار در این ماده، قم را به عنوان نخست برساند.

رئیس هیئت دو و میدانی قم گفت: تنباکویی در این مسابقات توانست با رکورد 17 دقیقه و 5 ثانیه و شصت صدم ثانیه توانست پیش از سایر رققیبان خود به خط پایان برسد و بالا‌تر از نمایندگان استان‌های دیگر صاحب عنوان نخست شود.

رضایی بیان کرد: پیش از این، بانوان قمی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور حضور قابل توجهی داشتند و با درخشش قابل توجه هانیه فیضی در 400 متر، هفت گانه، 5 گانه و 4 در 100 متر و فائزه فیضی در 400 متر به کار خود پایان دادند.

وی عنوان کرد: هانیه فیضی در این مسابقات یک مدال نقره از 5 گانه و 2 مدال برنز از 7 گانه و 4 در 100 متر امدادی کسب کرد و فائزه فیضی نیز در 400 متر صاحب مدال برنز شد.

رئیس هیئت دو و میدانی قم تصریح کرد: در صورت نگاه مثبت به دو و میدانی بانوان، استان قم ظرفیت قابل توجهی برای مدال آوری در حوزه بانوان دارد و باید دغدغه سخت افزاری بانوان دو و میدانی کار و مشکلات محل تمرین این ورزشکاران حل شود.

منبع:تسنیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.