تاریخ: 2015-10-12 شناسه خبر: 12298

برگزاری رقابت‌های تکواندوی منطقه‌ای درقم

رقابت‌های تکواندو

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ پرونده مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان کشور ظهر یکشنبه در خانه تکواندوی استان قم بسته شد و بانوان تکواندوکار قمی توانستند عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورند.

مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان کشور در بخش مبارزه موسوم به کیوروگی با هدف توسعه تکواندوی بانوان به میزبانی قم برگزار شد و تیم‌هایی از استان‌های مرکزی کشور مسابقات خود را در اوزان و رده‌های سنی مختلف برگزار کردند.

تیم تکواندوی بانوان قم، موفق‌ترین تیم این مسابقات بود که با کسب بیشترین امتیازات از رده‌های مختلف به مقام نخست رسید.

در این دوره از مسابقات بیش از ۱۵۰ تکواندوکار از استان‌های تهران، مرکزی، اصفهان، قزوین و البرز حضور داشتند و به ترتیب رده‌های سنی از رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان روی شیهاپ چانگ رفتند.

مهسا روستایی پومسه کار موفق قم در لیگ دسته اول پومسه کشور در این مسابقات در بخش کیوروگی به رقابت با حریفان خود پرداخت و با کسب عنوان فنی‌ترین تکواندوکار، مهارت خود در بخش کیوروگی را نیز به نمایش گذاشت.

کبری سخایی وطن، پومسه کار اسم و رسم دار قمی که در لیگ بر‌تر پومسه کشور شرکت می‌کند در این مسابقات به عنوان داور قضاوت کرد و در پایان به عنوان بهترین داور انتخاب شد.

نکته قابل توجه این مسابقات رقابت جذاب تکواندوکاران رده‌های سنی پایه و نیز درخشش چشمگیر تکواندوکاران قمی بود.

تکواندوی بانوان قم در شرایطی فعالیت‌های مسابقاتی خود را از سر گرفته است که محمد جمشیدی رئیس هیئت تکواندوی استان قم پیش از این از لزوم تحول در تکواندوی قم سخن گفته بود.

منبع:هدانا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.