تاریخ: 2015-10-12 شناسه خبر: 12303

حضور تیم سافت بال قم درلیگ بر‌تر کشور

سافت بال بانوان

 به گزارش سایت ورزش بانوان؛ ندا زمانی، نایب رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان قم در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: تیم سافت بال بانوان قم امسال برای حضور در لیگ بر‌تر سافت بال آماده می‌شود و با وجود مشکلاتی که بر سر حضور این تیم در لیگ وجود داشته، حضور این تیم در لیگ بر‌تر قطعی شده است.

وی افزود: با همکاری اداره کل ورزش و جوانان قم، زمین چمن ورزشگاه تختی قم برای تمرین در اختیار تیم سافت بال بانوان قرار داده شد و از ماه آینده درگیر مسابقات مرحله رفت لیگ سافت بال منطقه شمال می‌شویم.

نایب رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی قم گفت: یکی از مشکلات اساسی ما در لیگ سافت بال، قرار گرفتن در گروه شمال است به طوری که تمامی قدرت‌های سافت بال ایران در منطقه شمال حضور دارند و به همین دلیل همواره برای صعود به جمع 4 تیم پایانی با حریفان دشواری روبرو هستیم.

زمانی بیان کرد: رایزنی‌هایی برای خروج تیم سافت بال قم از گروه شمال و انتقال به گروه جنوب انجام شده است که نتیجه قطعی آن هنوز مشخص نیست اما در صورتی که بتوانیم وارد لیگ جنوب شویم به احتمال قریب به یقین یکی از 2 سهیمه صعود به جمع 4 تیم پایانی را کسب می‌کنیم.

وی عنوان کرد: سال گذشته میزبانی دور برگشت لیگ شمال را در قم بر عهده داشتیم و حضور تیم‌های خوب کشور در قم سبب شد بتوانیم میزبان اردوی تیم ملی سافت بال بانوان نیز باشیم و امسال نیز در صورت تامین هزینه‌ها می‌توانیم در این زمینه اقداماتی انجام دهیم.

نایب رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی قم تصریح کرد: در مسابقات سافت بال قهرمانی کشور که در گرگان برگزار شد تیم دوم خود را اعزام کردیم تا بازیکنان جوان ما برای حضور در لیگ بر‌تر پخته‌تر شوند اما در لیگ بر‌تر با ترکیب اصلی خود به میدان می‌رویم و نتایج نماینده قم در مسابقات گرگان به هیچ وجه تمام ظرفیت سافت بال قم نیست.

زمانی خاطرنشان کرد: در 2 رشته فوتوالی و فلوربال در بخش بانوان، فعالیت‌هایی را در قم آغاز کرده‌ایم و امیدواریم تا سال آینده بتوانیم به سطحی برسیم که در مسابقات قهرمانی کشور حاضر باشیم.

منبع:تسنیم

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.