تاریخ: 2015-10-12 شناسه خبر: 12362

قهرمان مسابقات تنیس دوبل چین مشخص شد

تنیس چینبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات دو نفره اوپن چین که  هم زمان با رقابت های انفرادی از 11 مهر در شهر بیجینگ آغاز شده بود روز گذشته با برگزاری مسابقه نهایی به پایان رسید.

در ادامه این رقابت ها در دیدار نهایی تیم سانیا میرزا از هند و مارتینا هینگس از سوئیس با شکست تیم یینگ جان چن و هو چینگ چین توانستند جام قهرمانی این دور از رقابت ها را بالای سر ببرند.

تیم سانیا میرزا از هند و مارتینا هینگس از سوئیس که در دور نخست رقابت ها استراحت داشتند به ترتیب با برد مقابل تیم سارا ارانی و فلاویا پنتا هر دو از ایتالیا و تیم جولیا گوگس از آلمان و فلاویا پیلسکوا از جمهوری چک را در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب خود کردند.

همچنین در بازی نیمه نهایی مقابل  تیم چن لیانگ یافن وانگ از چین به پیروزی رسیدند و راهی مسابقه نهایی  شدند.

در این دیدار نفس گیر که یک ساعت و چهل دقیقه به طول انجامید توانستند با نتیجه  6-7 (9)، 6-1، 10-8 مقابل تیم منتخب چین تایپه به برتری برسند.

ورزشکاران چین تایپه نیز با بردهای متوالی مقابل آلیز کورنت از فرانسه و مجدا لینت از لهستان، مونا بارتل و آنا لنا از آلمان و همچنین در مرحله نیمه نهایی بتهانی ماتک از آمریکا و النا اسنیسا از روسیه را بردند  و به بازی فینال رسیدند.

گفتنی است؛ تیم میرزا وهینگس در 17 بازی قبلی خود در این فصل موفق به کسب 7 عنوان قهرمانی در رقابت های هند ولز، میامی، چارلستون، ویمبلدون، ایالات متحده، گوانگژو و ووهان چین شده بودند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.