تاریخ: 2015-10-13 شناسه خبر: 12431

هت تریک کاراته‌کاهای گیلانی

 کاراته گیلان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رئیس هیات کاراته استان گیلان  گفت: در جریان هفته دوم این رقابت ها که در تهران برگزار شد، تیم کاراته گیلان که در گروه اول این مسابقات قرار دارد با درخشش در این رقابت ها ، در هر سه دیدار خود مقابل حریفانش به برتری رسید .
اسفندیار زیال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس در جریان این مسابقات تیم هیات کاراته گیلان موفق شد با نتیجه 11 بر 9 برابر تیم کاراته فولاد خوزستان به برتری دست یابد.
وی اظهار کرد: همچنین تیم کاراته دختران گیلان در دومین دیدار از هفته دوم لیگ آینده سازان کشور برابر تیم هیات کرمانشاه قرار گرفت که موفق شد این تیم را با نتیجه 12 بر هشت شکست دهد و در سومین دیدار نیز با نتیجه 22 بر صفر برابر تیم هیات کاراته نهاوند به برتری دست یافت.
وی ادامه داد: در جدول رده بندی رقابت های کاراته لیگ آینده سازان دختر کشور و تا پایان هفته دوم از گروه اول این رقابت ها ، تیم های کاراته کرمانشاه با 15 امتیاز تیمی و 87 امتیاز انفرادی در صدر جدول قرار دارد و تیم های کاراته گیلان نیز با 15 امتیاز تیمی و 77 امتیاز انفرادی در رتبه دوم است.
رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: در رقابت های کاراته لیگ آینده سازان دختر کشور 20 تیم حضور دارند که در شش گروه به صورت متمرکز با هم به رقابت می پردازند .

منبع:ايرنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.