تاریخ: 2015-10-14 شناسه خبر: 12520

مددی: از بحرینی ها شکایت نکرده ایم!

بدمینتونبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی بدمینتون کشورمان که قرار بود در رقابت های جایزه بزرگ در بحرین شرکت کند، به دلیل عدم صدور ویزا از سوی این کشور به این مسابقات اعزام نشد.

بر این اساس یکی از رسانه های خبری مطرح در کشور با انتشار خبری مبنی بر اینکه فدراسیون بدمینتون ایران به دنبال شکایت از بحرینی ها است نوشت: این مسابقات از اهمیت ویژه ای برای کسب سهمیه المپیک برخوردار است و بحرینی ها در سال قبل نیز  در اعزام تیم های ملی بدمینتون ایران کار شکنی کرده بودند.

این موضوع باعث شد خبرنگار سایت ورزش بانوان در خصوص این اقدام فدراسیون گفت وگویی با فریبا مددی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون انجام دهد.

وی در این خصوص گفت: ما هیچ شکایتی در این خصوص انجام نداده ایم، به هر حال اتفاقی است که افتاده و کاری از دست ما بر نمی آید. همچنین با رسانه ای که خبر کذب (شکایت فدراسیون بدمینتون از بحرینی ها) را منتشر کرده است، برخورد می کنیم. نمی دانم آنها با چه سندی این خبر را منتشر کرده اند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون ادامه داد: فدراسیون ایران اسامی نفرات اعزامی برای حضور در مسابقات جایزه یزرگ را به فدراسیون بدمینتون بحرین اعلام و آنها از دادن ویزا به این تیم خود داری کردند.

مددی تصریح کرد :حالا که بحرینی ها از دادن ویزا به ما خودداری کردند ما هم اسراری برای شرکت در مسابقات آنها نداریم.

وی افزود: با توجه به اینکه هنوز چندین رویداد دیگر را برای کسب سهمیه المپیک پیش رو داریم، برای اعزام تیم ملی به مسابقاتی که نتوانستیم سال قبل در آن شرکت کنیم، برنامه ریزی  کردیم تا با آمادگی کامل در این رقابت ها حضور داشته باشیم.

حال این سوال مطرح می شود که چرا فدراسیون بدمینتون در رابطه با این موضوع سکوت اختیار کرده در حالی که بدمینتون ‌بازان کشورمان طی ماه‌های اخیر با حضور در مسابقات مختلف در حال ارتقا رنکینگ جهانی خود بودند تا بتوانند سهمیه المپیک ریو را کسب کنند؟

حال با عدم اعزام ورزشکاران به این رقابت ها کار دو نماینده کشورمان (ثریا آقایی و نگین امینی پور) با رنکینگ 106 و 134 در جهان بسیار سخت می شود چرا که آنها برای کسب سهمیه المپیک باید رنکینگ خود را به  70 برسانند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.