تاریخ: 2015-10-14 شناسه خبر: 12522

مشكل عرب عامري براي رفتن به جام جهانی

عرب‌عامری

 به گزارش سایت ورزش بانوان؛ الهه عرب‌عامری در گفت‌وگويي در خصوص اینکه علی کفاشیان برای بانوان فوتسالیست که قهرمان آسیا شدند 10 میلیون تومان پاداش در نظر گرفت و آیا این پاداش کافی است یا نه، گفت: ما باید خودمان را ببینیم و بعد در این خصوص صحبت کنیم. این پاداش بالاترین پاداشی بود که فدراسیون فوتبال امکان پرداخت آن را داشت، ضمن اینکه پای سکوی قهرمانی هم پاداش دیگری از سوی فدراسیون فوتبال پرداخت شده بود.

وی افزود: بازیکنان فوتسال بانوان که قهرمان آسیا شدند، پاداش اصلی‌شان را سال آینده از وزارتخانه خواهند گرفت و پیش از این هم هرکدام از بچه‌ها 5 سکه از وزیر ورزش و یک سکه از کمیته بانوان گرفته‌اند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال بانوان برای اعزام به مسابقات جام جهانی گواتمالا، اظهار داشت: تیم ملی تمریناتش را دنبال می‌کند و هفته آینده هم تیم ملی روسیه به ایران می‌آید تا با آنها بازی تدارکاتی انجام دهیم. این بازی‌های دوستانه خوب است و تیم را آماده می‌کند، اما مسئله اینجاست که تیم ما برای حضور در جام جهانی با مانع بزرگی به نام ویزا روبرو شده است.

عرب‌عامری تأکید کرد: در نامه‌ای که از سوی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گواتمالا به دست ما رسیده، آنها از ما خواسته‌اند هر طور شده به این مسابقات برویم و ما هم به آنها پاسخ دادیم که کشور شما در ایران سفارت‌خانه ندارد و ما برای گرفتن روادید با مشکل روبرو هستیم، ضمن اینکه برای سفر به گواتمالا باید ابتدا به آلمان و سپس مکزیک سفر کرده تا بعد از آن راهی این کشور شویم. برای هرکدام از این کشورها نیز ویزای فرودگاهی می‌خواهیم که همین موضوع کار ما را سخت کرده است.

وی یادآور شد: آخرین فرصتی که برای اعلام حضور در جام جهانی گواتمالا وجود دارد، روز جمعه است. ما هم تا آن موقع فرصت داریم اما به فدراسیون فوتبال گواتمالا اعلام کردیم تسهیلاتی برای ما در نظر بگیرند تا بتوانیم ویزای این کشور را راحت‌تر بگیریم و دچار مشکل نشویم.

منبع:تسنيم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.