تاریخ: 2015-12-20 شناسه خبر: 13716

دختران تیم رول بال ایران بر سکوی سوم جهان ایستادند

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های اسکیت جهانی رول بال بانوان، ملی پوشان کشورمان به مصاف تیم هند رفتند که از امتیاز میزبانی برخوردار بود، رفتند که در نهایت هندوستان با برتر مقابل تیم ملی کشورمان به دور نهایی این رقابت ها راه یابد.

ملی پوشان کشورمان که دیروز ۲۷ آذر برای راهیابی به جمع چهار تیم برتر مقابل تیم آرژانتین به برتر رسیدند امروز ۲۸ آذرماه برابر تیم میزبان صف آرایی کردند، تیم میزبان در میان تشویق هوادران از امتیاز میزبانی نهایت استفاده را برد و توانست با نتیجه نزدیک ۲ بر صفر از سد تیم ایران عبور کند و راهی مرحله نهایی شود.

دختران تیم رول بال کشورمان برای مشخص شدن تیم شوم جهان باید به مصاف اوگاندا دیگر نماینده آفریقایی این دوره از مسابقات می رفتند، دیدار تیم ایران و اوگاندا با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم کشورمان به پایان رسید و دختران ایرانی در اولین حضور خود در رقابت های جهانی اسکیت رول بال موفق شدند بر سکوی شوم جهان بایستند.

گفتنی است، دیروز ۲۷ آذر تیم کشورمان برابر تیم بنگلادش و آرژانتین به میدان رفت که در نهایت با نتیجه ۵ – صفر بر تیم بنگلادش غلبه کرد و تیم آرژانتین را با نتیجه ۷ بر صفر نماینده آمریکای جنوبی را از پیش رو بردارد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.