تاریخ: 2016-01-13 شناسه خبر: 14742

در آستانه آغاز مسابقات جهانی یخ نوردی؛

بانوی یخ نورد ایرانی: آمادگی‌ام در حد یک ورزشکار بدون مربی است

آمادگی من برای این مسابقات در حدی است که یک ورزشکار بدون مربی و بدون جای تمرین استاندارد قرار است اعزام شود، من در همین حد آماده ام.

زهره عبداله خانی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی یخ نوردی کشورمان امروز ۲۳ دی ماه از ساعت ۲۱ جهت حضور در رقابت های جام جهانی و قهرمانی آسیا عازم کره جنوبی خواهد شد. در بخش بانوان زهره عبدالله خانی و زینب کبری موسوی به این مسابقات اعزام می شوند.

زهره عبدالله خانی در این خصوص به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: آمادگی من برای این مسابقات در حدی است که یک ورزشکار بدون مربی و بدون جای تمرین استاندارد قرار است اعزام شود، من در همین حد آماده ام.

وی در خصوص اردوهای تمرینی خاطر نشان کرد: برای این مسابقات یک اردو آن هم فدراسیون جهانی کوهنوردی برگزار کرده بود. این اردو دو هفته در کشور روسیه برگزار شد، منتها هزینه اعزام به عهده خود ورزشکار بود و من در اردو شرکت نکردم. فدراسیون از ما برای شرکت در این اردو حمایت نکرد. برای آمادگی ما جهت اعزام به این مسابقات، فدراسیون یک اردوی تمرینی دو روزه در استان مازندران در نظر گرفت، که من در سفر بودم و نتوانستم در این اردو شرکت کنم.

دختر یخ نورد کشورمان ادامه داد: در حال حاضر بدون مربی به این مسابقات اعزام می شویم. تمرین برای شرکت در این مسابقات سخت بود چراکه سه روز در هفته از کرج به تهران می رفتم، بدون مربی تمرین می کردم و برمی گشتم.

عبدالله خانی افزود: مرحله اول این مسابقات در آمریکا بود که اجازه اعزام به ما داده نشد. البته هزینه اعزام به این مسابقات به عهده خود یخ نوردان بود که پرداخت این هزینه از عهده من خارج بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: فدراسیون کوهنوردی هزینه اعزام به این مسابقات را پرداخت کرده است. امیدوارم شرایط برگزاری مسابقات و اردو های تمرینی برای سال های آتی بهتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *