تاریخ: 2016-01-16 شناسه خبر: 14891

قهرمانی دانشگاه آزاد در نیم فصل لیگ شمشیر بازی بانوان

در ادامه رقابت های لیگ سراسری شمشیر بازی بانوان، نیم فصل این مسابقات با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد مجموعا در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره به پایان رسید.

در ادامه رقابت های لیگ سراسری شمشیر بازی بانوان، نیم فصل این مسابقات با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد مجموعا در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره به پایان رسید.
ششمین دوره از مسابقات لیگ شمشیر بازی بانوان کشور روز گذشته با انجام دیدار هایی در سه اسلحه اپه، فلوره و سابر به میزبانی تهران پیگیری شد.
در چارچوب هفته پایانی رقابت های لیگ شمشیر بازی نهایتا در دیدار های اسلحه اپه تیم دانشگاه آزاد با ۲۱ امتیاز صدر جدول رده بندی را از آن خود کرد، همچنین تیم های توحید خوارسگان با ۱۹ امتیاز و هیات شمشیر بازی همدان با کسب ۱۸ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
اما در اسلحه فلوره نیز دانشگاه آزاد با ۱۵ امتیاز صدر جدول ردهه بندی را به خود اختصاص داد و دو تیم استقلال و آکادمی شمشیر بازی تبریز به ترتیب با کسب ۱۳ و ۱۱ امتیاز دوم و سوم شدند.
دانشگاه آزاد در اسلحه سابر نیز همچنان با ۱۸ امتیاز مقام نخست را کسب کرد و صد رنشین شد، همچنین تیم های آکادمی شمشیر بازی البرز و استقلال به ترتیب با کسب ۱۶ و ۱۴ امتیاز مقام های دوم و شوم را کسب کردند.
بر این اساس در مجموعه سه اسلحه سابر، فلوره و اپه تیم دانشگاه آزاد با ۵۴ امتیاز قهرمان نیم فصل نخست لیگ برتر شمشیر بازی شد، استقلال با ۴۲ امتیاز دوم و آکادمی شمشیر بازی البرز نیز با کسب ۳۴ امتیاز سوم شد.
گفتنی است، تیم های هیات شمشیربازی بافق، آکادمی شمشیربازی تبریز، توحید خوراسگان، هیات شمشیربازی همدان، ارومیه، طراوت گیلان، خانه شمشیربازی تهران و هیات شمشیربازی خوزستان به ترتیب در جایگاه های چهارم تا یازدهم ایستادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *