تاریخ: 2016-01-17 شناسه خبر: 14933

آخرین تیر بانوان تیرانداز به سمت سیبل های ریو

بانوان تیرانداز کشورمان بعد از لغو توزیع سهمیه المپیک ریو در رقابت های آسیایی کویت، برای کسب سهمیه در هند تیر می اندازند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بعد از لغو مسابقات کسب سهمیه المپیک ریو در رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی کویت، قرار بر این شد تا رقابت های کسب سهمیه المپیک ۵ تا ۱۴ بهمن ماه به میزبانی هندوستان در دهلی نو برگزار شود.

تیم کشورمان با ترکیب ۲۷ ورزشکار جهت حضور در رقابت های کسب سهمیه عازم هندوستان محل برگزاری این مسابقات می شود.

لازم به ذکر است، تیم تیراندازی کشورمان پیش از توسط نجمه خدمتی و الهه احمدی موفق به کسب دو سهمیه المپیک در ماده تفنگ ۱۰ متر شده است.

اما برنامه این مسابقات به این صورت است که پنجم بهمن ماه ورود تیم ها صورت می گیرد و ششم افتتاحیه این مسابقات صورت می پذیرد.

بانوان تیراندازان ۷ بهمن ماه در رشته های تراپ و تپانجه بادی ۱۰ متر با یکدیگر به رقابت می پردازند فینال این دو رشته نیز در همین روز برگزار خواهد شد. روز جمعه نهم بهمن ماه زنان تیرانداز حاضر در این رقابت ها در ماده تفنگ بادی ۱۰ متر به مصاف یکدیگر می روند در ادامه فینال این ماده در همین روز انجام می شود.

تیراندازان شرکت کننده در این رقابت ها روز شنبه در رشته تپانچه ۲۵ متر و روز یک شنبه در مواد تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت، تپانچه رپیت فایر تیرهای خود را به سیبل پرتاب می کنند. فینال این دو ماده در همین روز برگزار می شود.

دوشنبه دوازدهم بهمن نیز دختران در ماده اسکیت تیرهای خود را به سمت سیبل پرتاب می کنند در ادامه بانوان در فینال اسکیت در همین روز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

چهار شنبه ۱۴ بهمن نیز خروج تیم ها صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *