تاریخ: 2016-01-18 شناسه خبر: 14975

پنج بانوی دوومیدانی کار عازم قطر می‌شوند

با نزدیکی به رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا پنج ملی پوش اعزامی به این رقابت ها مشخص شدند.

به گزارش سایت ورز ش بانوان؛ با نزدیکی به رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا پنج ملی پوش اعزامی به این رقابت ها مشخص شدند.

رقابت های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا اواخر بهمن ماه سال جاری با میزبانی قطر برگزار خواهد شد و طبق تصمیم فدراسیون دوو میدانی پنج بانوی دومیدانی کار اعزامی به این رقابت ها مشخص شدند.

لیلا رجبی در رشته پرتاب وزنه، سپیده توکلی در ماده پنجگانه، مریم طوسی، الناز کمپانی و فرزانه فصیحی در مواد مختلف دو، افرادی هستند که بدون برگزاری رقابت های انتخابی عازم مسابقات آسیایی می شوند.

مسابقات انتخابی قهرمانی کشور که روزهای اول و دوم بهمن ماه برگزار می شود فرصتی است که دختران دو و میدانی کار کشورمان می توانند در صدد کسب حدنصاب رکورد برای اعزام به رقابت های دو و میدانی داخل سالن آسیا باشند.

فدراسیون دو و میدانی کشورمان برای اعزام دیگر بانوان ورزشکار کشورمان ورودی تعیین کرده است و در صورت رسیدن به حد نصاب لازم به رقابت های داخل سالن قطر اعزام خواهد شد.

گفتنی است، پیش از این تمام بانوان دو ومیدانی کار کشورمان باید در رقابت های انتخابی شرکت می کردند تا در صورت کسب حد نصاب به رقابت ها اعزام بشوند که البته این موضوع مورد اعتراض چند ملی پوش و ورزشکاران مطرح کشوری قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *