تاریخ: 2016-01-23 شناسه خبر: 16515

موسوی از راهیابی به فینال مسابقات جام‌جهانی یخنوردی بانوان بازماند

زینب کبری موسوی

با آغاز مسابقات جام جهانی یخنوردی، زینب کبری موسوی در رشته لید راهی نیمه نهایی شد و شبنم اسدی از راهیابی به فینال بازماند. در رشته سرعت نیز هر دو نماینده کشورمان از ادامه رقابت ها بازماندند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رقابت های جهانی یخ نوردی روز های دوم بهمن ماه به میزبانی سوئیس در ساس فی آغاز شد که تیم ایران در بخش بانوان با ترکیب شبنم اسدی و زینب کبری موسوی در این رقابت های حضور پیدا کرده است.

ورزشکاران کشورمان پس از پشت سرگذاشتن رقابت های خود در سوئیس عازم ایتالیا می شوند تا در مرحله پایانی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۶ حضور داشته باشند.

زینب کبری موسوی بانوی یخ نورد کشورمان که پیش از این در مسابقات آسیایی مقام دوم را از آن خود کرده بود صبح دیروز دوم بهمن ماه در رشته لید به مصاف رقبای خود رفتند که در نهایت با ایستادن در جایگاه سیزدهم راهی مرحله نیمه نهایی شد.

موسوی امروز در مرحله نیمه نهایی به مصاف رقبای خود رفت که در پایان با ایستادن در رده سیزدهم از راهیابی به فینال بازماند.

شبنم اسدی، دیگر نماینده کشورمان در این رقابت ها با قرار گرفتن در رده ۳۴ از صعود به نیمه نهایی بازماند.

اما امروز سوم بهمن ماه نمایندگان کشورمان در رشته سرعت با حریفان خود به رقابت پرداختند که در نهایت موسوی و اسدی به ترتیب با ایستادن در رده های ۱۲ و ۱۴ از راهیابی به مرحله بعد بازماندند. در این رشته، یخ نوردانی از کشور روسیه سکوهای اول تا پنجم را از آن خود کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *