تاریخ: 2016-01-26 شناسه خبر: 17070

پریسا منگلی قهرمان مسابقات رنکینگ کشوری تن‌بال بانوان شد

پریسا منگلی

در ادامه رقابت های رنکینگ کشوری تن بال بانوان، ملک آرا و منگلی راهی مرحله پایانی شدند که در نهایت پریسا منگلی توانست با نتیجه 6 بر یک حریف خود را شکست دهد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های رنکینگ کشوری تن بال بانوان، دومین روز این مسابقات درحالی برگزار شد که پریسا منگلی به عنوان قهرمان معرفی شد.

سیزدهمین دوره از مسابقات رنکینگ کشوری تن بال با حضور ۲۲ بانوی ورزشکار از شنبه سوم بهمن ماه به میزبانی تهران در آکادمی بیلیارد SP آغاز شده است.

طی رقابت های که امروز صورت گرفت در ابتدا ۱۲ بازیکن به مرحله حذفی راه یافتند. در دیدارهای این مرحله از مسابقات منگلی توانست با نتیجه ۵ بر یک مریم ایزدی را مغلوب کند، ملک آرا نیز با نتیجه ۵ بر صفر رامک انصافی را شکست دهد.

به این ترتیب، ملک آرا و منگلی راهی مرحله پایانی شدند که در نهایت پریسا منگلی توانست با نتیجه ۶ بر یک حریف خود را شکست دهد. مریم ایزدی نیز در دیدار رده بندی موفق شد مقابل رامک انصافی با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شود.

به این ترتیب؛ خانم پریسا منگلی قهرمان شد، آیسان ملک آرا در رده دوم ایستاد، مریم ایزدی و رامک انصافی به ترتیب سوم و چهارم شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *