تاریخ: 2016-01-27 شناسه خبر: 17090

نگار صیادی در گفت و گو با سایت ورزش بانوان عنوان کرد؛

نظر فدراسیون به گلف بانوان مطلوب است

با وجود تفاوت ها میان گلف آقایان و بانوان، توجه به بخش بانوان مطلوب است و فدراسیون تا جایی که امکان دارد از ما حمایت می کند.

مسابقات لیگ دسته یک بانوان که به دلیل آلودگی هوای تهران و شرایط نا مساعد جوی برخی استان ها به تعویق افتاده بود تا چند روز آینده آغاز خواهد شد.

نگار صیادی، سرپرست لیگ گلف بانوان کشور در این خصوص به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: خوشبختانه بعد از تاخیر چند ماهه، بالاخره مسابقات لیگ گلف بانوان از ۹ بهمن به مدت سه روز و به صورت رفت و برگشت در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می شود.

وی ادامه داد: مهرماه امسال مسابقات قهرمانی کشور را در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان برگزار کردیم. که این خود باعث خواهد شد تیم ها با آمادگی بیشتری در لیگ برتر آماده شوند چرا که اکثریت تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ در رقابت های قهرمانی کشور هم حضور داشتند.

صیادی با بیان اینکه رشته گلف در میان بانوان، علاقه مندان زیادی دارد گفت: با توجه به مسابقاتی که در سطح کشور برای بانوان برگزار می شود اسقبال از این رشته نیز روند خوبی را طی می کند و گلف توانسته علاقه مندان زیادی را به سوی خود جذب کند.

وی درمورد حمایت های فدراسیون از بانوان گلف باز گفت: فدراسیون تمام تلاش خود را برای پیشرفت بانوان و اینکه مسابقات بانوان همانند آقایان برگزار شود بکار گرفته، البته تفاوت هایی هست اما نظر ها به گلف بانوان مطلوب بوده است.

سرپرست لیگ گلt بانوان تاکید کرد: در بحث آموزش و گسترش این رشته درمیان بانوان نیز فعالیت های قابل توجه ای انجام شده است. برگزاری کلاس های مربیگری ارتقا درجه از جمله آن هاست، که امسال و سال آینده نیز با وسعت بیشتری ادامه خواهد یافت.

وی خاطر نشان کرد: چندین سال است که مسابقات قهرمانی بانوان کشور را در دو رده بزرگسالان و جوانان برگزار می کنیم و برای شرکت در لیگ نیز محدودیت سنی نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *