تاریخ: 2015-07-01 شناسه خبر: 1755

لزوم برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی در هفته مبارزه با مواد مخدر

نمایشگاه‌های فرهنگی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر مسابقات فرهنگی ورزشی ویژه بانوان خرمشهری در محل کانون فرهنگی اجتماعی بانوان این شهر برگزار شد.

در این برنامه که شب گذشته و با همکاری کانون فرهنگی اجتماعی بانوان خرمشهر برگزار شد، نمایشگاهی از کتاب‌ها و محصولات فرهنگی با موضوع اعتیاد و راهکارهای تقویت مهارت‌های زندگی برای کسب مهارت‌هایی همچون توانایی «نه» گفتن بر پا و همچنین با همکاری اداره ورزش و جوانان خرمشهر در حاشیه نمایشگاه، مسابقه «دارت» با شرکت زنان و دختران خرمشهری نیز برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی اجتماعی بانوان خرمشهر در حاشیه برگزاری این مسابقه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار کرد: برگزاری مسابقات ورزشی همچون «دارت» در کنار نمایشگاه‌های فرهنگی در پی سیاست‌گذاری‌های ابلاغ شده و با هدف پیشگیری از گرایش به سمت مواد مخدر صورت گرفته است.

صدیقه هیبتی تصریح کرد: افزایش آگاهی‌بخشی نسبت به موادمخدر، مخاطرات، تهدیدها و عوارض گرایش به این مواد افیونی و همچنین گرایش جوانان و نوجوانان به‌ویژه زنان و دختران جامعه به عنوان ستون‌های خانواده به سمت تفریحات سالم و ورزش که یکی از دشمنان اصلی اعتیاد است می‌تواند تضمین‌کننده سلامت بنیاد خانواده و کاهش آمار مصرف موادمخدر در جامعه شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.