تاریخ: 2015-07-01 شناسه خبر: 1766

دلایل نداشتن پوست خوب؟

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ عواملی که در ادامه می خوانید دلیلی برای نداشتن پوست سالم و زیبا به شمار می روند که با دنبال کردن اصول ذکر شده می توانید از پیری پوست زودتر از زمان جلوگیری کنید.

 
زیاد نشستن ممنوع:
افرادی که بیشتر وقت خود را بر روی صندلی و به حالت نشسته سپری می کنند به دلیل کمتر بودن فعالیت های جسمی شان به طور کاملا واضح نه تنها پوست خود را به سمت پیری سوق می دهند بلکه عمر کوتاه تری خواهند داشت.
 
تماشای به اندازه تلویزیون:
یک تحقیقات علمی بر روی 11000 استرالیایی با سن متوسط 30 سال به بالا نشان داد که به ازای هر یک ساعت تماشای تلویزیون20 دقیقه از سن متوسط آنها کم می شود . پوست هم بخشی از بدن است که با بی تحرکی در مکانیسم طبیعی ترمیم و تولید سلول های تازه و جوان آن مشکل ایجاد شده و از شادابی و جوانی آن تا حد بالایی کاسته می شود.
 
استفاده درست و مداوم از کرم ضد آفتاب:
اشعه های آفتاب را جدی بگیرید و سلامت و زیبایی خود را با دور ماندن از این اسعه ها تضمین کنید. بسیاری از افراد تنها در طول مسافرت از کرم ضد آفتاب استفاده می کنند که این کافی نیست و استفاده از آن باید هیشگی باشد.
 
آرایش به اندازه:
اگر مدت زمانی را که برای استفاده از لوازم آرایشی که پر از مواد شیمیایی است را با استفاده از ماسک های طبیعی میوه و.. جابه جا کنید دیگر لازم نخواهد بود که مشکلات پوستی خود را با لوازم آرایشی بپوشانید چرا که آنها برطرف خواهند شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.