تاریخ: 2016-02-01 شناسه خبر: 17660

با پایان رقابت های بین المللی تنیس؛

وسنینا و سوارس قهرمان مسابقات میکس تنیس ملبورن استرالیا شدند

الینا وسنینا

با پایان رقابت های تنیس اوپن استرالیا تیم میکس النا وسنینا از روسیه و برونو سوارس از برزیل قهرمان شدند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات اوپن استرالیا روز گذشته با برگزاری فینال بخش میکس به پایان رسید.

بر اساس نتایج اعلام شده تیم دو نفره النا وسنینا از روسیه و برونو سوارس از برزیل با غلبه بر کوکو از ایالت متحده آمریکا و هوریا تکائو از رومانی توانستند برای نخستین بار برنده رقابت های گرنداسلم شوند. این مسابقه با نتیجه ۴-۶ ، ۶-۴ و ۵-۱۰ به پایان رسید.

این دو تنیسور که نخستین بار است در یک گرند اسلم معتبر کنار هم مسابقه می دادند، در مصاحبه با خبرنگاران این گونه صحبت کردند:
نظرتان درباره این قهرمانی چیست؟
وسنینا: سال ها است که منتظر این پیروزی بودیم. از این که در کنار برونو به این عنوان دست پیدا کردم بسیار خوش حال هستم. او در تمام مسابقات پشتیبان و حامی من بوده و درحال حاضر تنها کسی است که به راحتی در کنارش بازی می کنم. برونو تنیسور خوبی است.
سوارس: روز گذشته، سخت گذشت، اما با قهرمانی همراه بود و همین هست که شگفت انگیز است. بازی در کنار النا عالی بود امیدوارم باز هم در کنار او مسابقه دهم.

حریفتان سرسخت بود در این مورد بگویید؟
وسنینا: بله. کوکو و هوریا سالهاست در کنار هم بازی می کنند و می توان گفت تجربه خوبی هم داشتند در طول بازی با برنامه مقابلشان ظاهر شدیم.
توقف کردن دو بازیکن جوان و با انگیزه که می خواهند خود را به بشناسانند دشوار بود اما پیروز شدیم.

قرار بود، در این مسابقات شرکت نکنید علت تغییر عقیدتان چه بود؟
وسنینا: درست است در واقع باید بگویم کسی که قصد داشت در این رقابت ها حاضر نشود من بودم، اما برونو در تماسی که با من داشت گفت که می خواهد به استرالیا برود و چون مشکلم حل شده بود با او همسفر شدم!
سوارس: متقاعد کردن النا خیلی هم سخت نبود، چرا که او هم دلش در ملبورن بود اگر جز این بود مطمئنا خواسته ام را قبول نمی کرد.

گفتنی است؛ وسنیا پیش از این مسابقات نیز توانسته بود در بخش میکس سه گرند اسلم معتبر ( ویمبلدون، آزاد آمریکا و گرند اسلم پاریس ) در سال ۲۰۱۱ را از آن خود کند.

الینا وسنینا

النا وسنینا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *