تاریخ: 2015-07-01 شناسه خبر: 1771

دختر تیرانداز ایرانی: تمرینات کم بود اما انگیزه بالایی داریم

دختر تیرانداز ایرانی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مائده امین زاده که در رشته تیراندازی با تفنگ به همراه تیم تیراندازی دانشجویان ایران برای شرکت در بازی های دانشجویان جهان ( یونیورسیاد ) به کره جنوبی سفر کرده است روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا خاطرنشان کرد : مسابقات انتخابی این رشته بسیار سخت بود و بهترین ها در این مسابقات انتخاب شدند . بیش از 80 نفر در مسابقات انتخابی شرکت کردند که در نهایت 4 نفر انتخاب شدند.

وی خاطرنشان کرد : اولین دوره حضورم در این مسابقات هست و این مسابقات در سطح جهانی است و در واقع سطح آن بسیار بالاست این در حالی است که تمرینات ما کم بود و در سالن های خوبی نیز تمرین نمی کردیم . از سوی دیگر این مسابقات بلافاصله بعد از امتحانات دانشگاهی آغاز شده است و فرصت ما برای تمرین بسیار کم بود .

وی حضور اساتید دانشگاه شهید بهشتی را در این مسابقات مثبت ارزیابی کرد و گفت : حضور آنان به من روحیه می دهد و با این روحیه به مصاف حریفان می روم .

بیست و هشتمین بازی های دانشجویان جهان ( یونیورسیاد ) با حضور نمایندگان بیش از 150 کشور جهان از 12 تا 23 تیرماه در شهر گوانگجو کره جنوبی برگزار خواهد شد.

کاروان ورزشی دانشجویان ایران به منظور شرکت در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان صبح روز گذشته (سه شنبه) وارد سئول پایتخت کره جنوبی شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.