تاریخ: 2016-02-01 شناسه خبر: 17731

باقری پور در گفت و گو با سایت ورزش بانوان مطرح کرد؛

انتظار جامعه ورزش از او_اسپرت بانوان بیشتر شده است

بانوان او-اسپرت کشورمان عملکرد بسیار خوبی در رقابت های برون مرزی از خود نشان دادند که این موضوع باعث بالا رفتن انتظار های جامعه ورزش کشور از آنان شده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سعیده باقری پور سرمربی تیم ملی او_اسپرت بانوان کشورمان در خصوص مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی گفت: هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور از فردا ۱۳ بهمن ماه در سالن چند منظوره نارنجستان شهر بهبهان در استان خوزستان آغاز می شود. از صبح امروز ۱۲ بهمن ماه نیز مراسم وزن کشی در محل برگزاری رقابت ها در حال انجام است.

وی ادامه داد: در پایان این مسابقات نفرات برتر هر بخش به اردوی آمادگی تیم ملی او_اسپرت بانوان دعوت خواهند شد تا آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شوند.

رقابت های قهرمانی کشور با حضور برترین ها، به صورت انفرادی و تیمی در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می شود. رشته های هنری (  آمادای تک ستاره و دوستاره، ایساتیس تک ستاره و دوستاره، تیمی و انفرادی )، رشته های ذهنی ( آگماتانو تک ستاره، آگماتانو دو ستاره )، رشته های رزمی نمایشی ( اسپدان )، رشته های رزمی نمایشی ( اهمتان و اوکسیان ) بخش هایی هستند که دختران رزمی کار در آن با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

باقری پور خاطر نشان کرد: مسابقات قهرمانی آسیا برای دومین بار است که در ایران برگزار می شود. پیش از این نیز سال گذشته استان همدان میزبان این رقابت ها بود که بانوان او-اسپرت کار نیز نتایج خوبی در آن کسب کرده بودند.

وی با ابراز امیدواری به حضور موفق تیم او_اسپرت بانوان در رقابت های قهرمانی آسیا اظهار کرد: با توجه به این که در مسابقات انتخابی تیم ملی بهترین های کشور حاضر می شوند، مطمئنا نفرات خوبی را در تیم ملی خواهیم داشت.

وی افزود: دختران او_اسپرت ایران تا کنون در چندین دوره از این رقابت ها به میدان رفته اند. این بار نیز با عملکرد خوبی که در مسابقات جهانی ترکیه از خود نشان دادند، انتظار داریم در آسیا نیز خوش بدرخشند.

گفتنی است؛ ششمین دوره مسابقات آسیایی او-اسپرت نیز ۱۱ تا ۱۵ اسفند ماه در بندر ماهشهر دنبال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *