تاریخ: 2016-02-02 شناسه خبر: 17777

آغاز مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نشسته بانوان

وایبال نشسته بانوان

سیزدهمین دوره از رقابت های باشگاه های برتر والیبال نشسته بانوان، از فردا 14 بهمن ماه با میزبانی مشهد مقدس در مرحله نهایی پیگیری خواهد شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ سیزدهمین دوره از رقابت های باشگاه های برتر والیبال نشسته بانوان، از فردا ۱۴ بهمن ماه با میزبانی مشهد مقدس در مرحله نهایی پیگیری خواهد شد.

لیلی توکلی؛ نایب رئیس انجمن والیبال نشسته بانوان ضمن اعلام این خبر گفت: بعد از برگزاری دور مقدماتی این رقابت ها از گروه الف، تیم های هیات کرمان، هیات همدان و روان کارهای گنبد از گروه ب نیز تیم های ذوب آهن اصفهان، ثامن الحجج سبزوار و هیات هرمزگان به عنوان شش تیم برگزیده، راهی لیگ برتر شدند و قرار شد تا دور نهایی لیگ با حضور این تیم ها برگزار شود.

وی در ادامه اظهار کرد: رقابت های مرحله نهایی از فردا ۱۴ بهمن ماه با میزبانی مشهد مقدس آغاز خواهد شد و شش تیم راه یافته به این مرحله با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است؛ تیم های حاضر در این مسابقات از امروز ۱۳ بهمن ماه وارد محل برگزاری این رقابت ها می شوند، این مرحله از رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته بانوان طی روز های ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه پیگیری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *