تاریخ: 2015-07-01 شناسه خبر: 1795

تیم بانوان اصفهان در مسابقات دوچرخه‌سواری کورس لیگ حضور ندارد

تیم بانوان اصفهان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مریم مولادوست امروز در اصفهان اظهار کرد: مسابقات لیگ کوهستان در سه مرحله انجام می‌شود که مرحله نخست این مسابقات 29 فروردین ماه در پارک چیتگر تهران برگزار شد و تیم ما در رده بزرگسالان مقام سوم را کسب کرد و تیم جوانان به مقام اول دست یافت و پگاه پورجمع از تیم اصفهان نیز در رده جوانان به مقام سوم رسید.

وی افزود: در مرحله دوم لیگ کوهستان که 23 خردادماه در لاهیجان انجام شد، تیم بزرگسالان اصفهان مقام چهارم را کسب کرد و تیم جوانان اول شد، در این مسابقات مریم ترکی در رده جوانان توانست مقام سوم را به دست آورد.

نایب رئیس بانوان هیئت دوچرخه‌سواری استان اصفهان تصریح کرد: مرحله سوم این دوره از مسابقات اواسط مردادماه سال جاری برگزار می‌شود و در خصوص برگزاری محل مسابقات تصمیم‌گیری قطعی صورت نگرفته و هنوز هیچ چیز به ما اعلام نشده است.

وی تأکید کرد: در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور، بانوان اصفهانی در هر دو گروه مسابقات کوهستان و کورس شرکت کردند.

مولادوست با بیان اینکه هیئت ما تصمیم گرفت از ترکیب تیم‌های رده جوانان و بزرگسالان یک تیم واحد تشکیل دهد، یادآور شد: دوچرخه‌سواران ما در کسب مدال و نتیجه تیمی بسیار موفق عمل کردند.

وی عنوان کرد: در مسابقات قهرمانی کشور کوهستان تیم ما موفق شد به مقام اول دست یابد، شیوا توکلی از رده جوانان مقام نخست را کسب کرد، پگاه پورجمع از همین رده سوم شد و آذردخت محمدی از رده بزرگسالان به مقام سوم رسید، همچنین آذردخت محمدی و شیوا توکلی از استان اصفهان به اردوی تیم ملی کوهستان در تهران دعوت شدند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.