تاریخ: 2015-07-01 شناسه خبر: 1821

صادقی و بیک‌زاده از استقلال جدا شدند

به گزارش سایت ورزش بانوان به‌ نقل از ایسنا، بهرام امیری در پاسخ به این سوال که لیست خروجی‌های استقلال چه کسانی هستند، اظها‌ر کرد: آقای مظلومی در ابتدای نقل و انتقالات نفرات مدنظر خودشان را به ما اعلام کرده‌اند. طبیعتا عده‌ای در لیست مظلومی نبودند و به آنها گفتیم که تیم جدیدشان را انتخاب کنند.

وی درباره وضعیت امیرحسین صادقی نیز عنوان کرد: صادقی در لیستی که آقای مظلومی اعلام کرده قرار ندارد و قرار است تیم جدیدش را به ما معرفی کند.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در ادامه در پاسخ به این سوال که شاید صادقی بتواند با مظلومی صحبت کند و در این تیم بماند، تصریح کرد: این حق صادقی است که با مظلومی صحبت کند. امیدوارم که بتواند مظلومی را قانع کند. او بازیکنی است که برای استقلال زحمت کشیده اما بحث فنی سلیقه‌ای است و نظر آقای مظلومی روی نبودن صادقی است.

وی درباره وضعیت د‌ر‌وازه‌بان‌های تیمش گفت: وقتی تصمیم گرفتیم رحمتی را بگیریم، به طالب‌لو و فروزان گفتیم که اگر از جایی پیشنهاد دارند و می‌خواهند بروند می‌توانند این کار را انجام دهند اما هر دو اعلام کردند که می‌خواهند بمانند. بعد از این که رحمتی به استقلال آمد از فروزان خواستیم به تمرین نیاید و او هم پذیرفت که به مدت یک سال به تیم دیگری برود و در سال بعد در خدمتش باشیم.

امیری درباره وضعیت جواد نکونام و این گفته می‌شود او به سایپا می‌رود، اظها‌ر کرد: من از سایپا خبر ندارم و نکونام یکی از دوستان قدیمی ماست. ما به دنبال یک بازیکن هستیم. اگر این بازیکن را نگیریم به امید خدا نکونام را جذب می‌کنیم.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این سوال که چرا هیچ بازیکنی قراردادش را با استقلال ثبت نکرده است؟ گفت: اکثر بازیکنان مدنظر ما در شهرستان بازی می‌کنند و کار انتقالشان به تهران سخت است. آنها باید کار اداری‌شان را انجام بدهند و بعد به استقلال بپیوندند. به زودی قراردادهایشان در هیات فو‌تبا‌ل ثبت می‌شود.

وی درباره وضعیت خسرو حیدری و توافق او با استقلالی‌ها نیز خاطر‌ نشان کرد: حیدری مثل صادقی یکی از بازیکنان قدیمی و با تعصب استقلال است. او طلب زیادی از استقلال دارد، ولی خواست که بماند و ما هم به دنبال راهکاری هستیم تا شرایط پرداختی برای او ایجاد کنیم. او مشکلی برای قرارداد بستن با ما ندارد و از او متشکرم.

مسئول نقل و انتقالات استقلال درباره وضعیت جاسم کرار، اظها‌ر کرد: ما به کرار گرفتیم که از ششم تیر به تمرینات بیاید، اما نیامد. او درخواست مالی زیادی کرده که ما نمی توانیم آن را بپذیریم. به او گفتیم اگر می‌خواهد، بیاید و رضایت نامه‌اش را بگیرد. از سویی دیگر با توجه به اتفاقات فصل گذشته سیستم قرارداد ما با کرار متفاوت شده و بابت اخراج یا مسایلی از این دست دریافتی او فرق می‌کند.

وی درباره وضعیت بیک زاده نیز گفت: او هم مثل صادقی در لیست پرویز مظلومی قرار ندارد.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به سوالی درباره سرپرست استقلال نیز، عنوان کرد: در این‌باره باشگاه تصمیم گیرنده خواهد بود.

امیری درباره وضعیت امید ابراهیمی گفت: این بازیکن هم مثل حیدری مشکلی ندارد و باید راهی برای مطالباتش پیدا کنیم. ما نباید او را در معذورات قرار دهیم و امیدوارم که جوری شود که پیش بازیکنان شرمنده نباشیم.

وی در ادامه اظهاراتش با بیان این که هزینه‌های استقلال نسبت به سال‌های گذشته کمتر شده، ا‌ضافه‌ کرد‌: امسال نسبت به سال‌های قبل ما خیلی کمتر تلاش کرده‌ایم. خود خسرو حیدری خیلی کمتر از گذشته با ما توافق کرده است یا رحمتی که قراردادش چیزی شبیه قرارداد پنج ساله است. حتی چک 30 درصد پرداختی را هم به او گفتیم که نقد نکند چرا که آن پول را برای رضایت نامه چشمی که امروز رسما به ما می پیوندد کنار گذاشته‌ایم. رحمتی هم مثل همه بازیکنان استقلال به دنبال موفقیت این تیم است.

مسئول نقل و انتقالات استقلال درباره وضعیت طالب لو نیز اظها‌ر کرد: من نمی دانم اخیرا اتفاقی افتاده است یا نه، ولی وحید طالب‌لو در لیست آقای مظلومی قرار دارد.

او درباره وضعیت گروسیان، د‌ر‌وازه‌بان فصل گذشته استقلال نیز گفت: این بازیکن در تیم ‌ملی دانشجویان ایران حضور دارد، ولی چون شرایط سنی‌اش از رده امید خارج شده است باید صرف نظر کنیم چرا که مسئولیت داریم.

امیری در پایان و در پاسخ به سوالی درباره سید جلال حسینی اظها‌ر کرد: سید جلال حسینی در لیست ما نیست و با او هم مذاکره نکرده‌ایم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.